reklamı kapat

POPÜLER

walking-dead

Bu yaz PS4’ü zombiler basacak

Kurgusu, işleyişi, diyalogları ve karakterleri ile sadece Telltale Games‘in değil, oyun dünyasının da en sevilen oyunlarından biri olmayı başaran Walking Dead, Game of the Year versiyonunu PlayStation 4 için çıkartmaya hazırlanıyor.

Nereden geldiği belli olmayan bir zombi salgınında insan ilişkilerine ağırlık vererek, duygusal çatışmaları işleyen Walking Dead kısa sürede büyük bir kitleye ulaşmayı başardı. Farklı oynanış tarzı ve interaktif olması sebebiyle diğer oyunlar arasından çabuk sıyrılan seri, ikinci sezonuyla beraber aslında yeni nesil konsollar hariç hemen hemen her platformda oynanabiliyor.

walking-dead
İlk sezon ise Game of the Year versiyonu ile 17 Haziran’da PlayStation 4 ile buluşacak. Kuzey Amerika için gerçekleşecek olan bu satışın akabinde 18 Haziran’da Avrupa için de satışın başlaması bekleniyor. GameSpot‘un satış listesine 29,99 dolar ile giren oyunun Xbox One versiyonunun çıkış tarihi ise belli değil. Game of the Year versiyonun ise ilk sezonun tamamı (5 bölüm) ve 400 Days isimli ek paketi içeriyor.

YORUMLAR