reklamı kapat

POPÜLER

the-walking-dead-game-season-2

The Walking Dead: Season 2- Episode 4 incelemesi

Telltale Games’in ortaya koyduğu işler arasında belki de şu ana kadar en başarılı isim olan The WalkIng Dead, ikinci sezonun finali öncesi son kez karşımızda. Kendisinden uzun süre haber alamayacağımız ClementIne, yine bizi canevimizden vurmayı başarıyor

Öncelikle güzel bir haber ile başlayalım. The Walking Dead, üçüncü sezonuyla birlikte yeniden bizlerle birlikte olacak. Ana karakterin ise Clementine olup olmayacağı şu an için belirsizliğini korumakta. Serinin devam edeceği haberi yüreklerimize su serpmiş olsa da, kendisiyle çok yakın bir gelecekte karşılaşmayı beklemiyoruz.

Bunun sebebi ise The Wolf Among Us ve The Walking Dead’in ikinci sezonuna noktayı koyacak olan Telltale Games’in apar topar 2 yeni projeyle cebelleşmek zorunda kalacak olması. Tales From The Borderlands ve milyonlarca fanatiği bulunan Game of Thrones’un oyunlarıyla karşımıza çıkmaya hazırlanan firma, bir süre The Walking Dead’i rafa kaldıracaktır. Öyle de olması gerekli çünkü aynı anda 3 oyunu birden yürütmeye çalışırlarsa patlamaları çok yüksek bir ihtimal. Çünkü bu sene gördük ki, aynı anda iki oyun bile performanslarının bir tık aşağıda kalmasına sebep oldu.

YORUMLAR