reklamı kapat

POPÜLER

Razer elektrikli SUV Razer NIO ES6
Razer elektrikli SUV Razer NIO ES6
Razer elektrikli SUV Razer NIO ES6
Razer elektrikli SUV Razer NIO ES6
Razer elektrikli SUV Razer NIO ES6

Bunu da gördük; Razer imzalı “oyuncu odaklı” elektrikli SUV! [Galeri]

Dünyanın en büyük oyuncu ekipmanı üreticilerinden Razer, gerçekten çok ama çok ilginç bir çalışma ile gündemde bulunuyor.

“Çinli Tesla” olarak geçen NIO ve Razer, Çin’de özel bir proje imza attı. İki firma NIO ES6 elektrikli SUV modelinin “NIO ES6 Night Explorer Limited Edition” isimli özel bir versiyonunu hazırladı. Bu “oyuncu odaklı” araç görebileceğiniz üzere Razer’ın ikonik yeşil rengine sahip logosuna ve yine yeşil renkte dokunuşlara sahip. Özel “Chroma” LED aydınlatma sistemine ve “THX Spatia” ses sistemine sahip olduğu belirtilen bu özel versiyon, iki dev ismin ilk ortak çalışması konumunda bulunuyor. Gelecekte de buna benzer çalışmalara imza atacağını müjdeleyen ikili, oyuncuları hemen her alandan yakalamak istiyor gibi görünüyor. Razer eSport takımının da resmi otomobili olacak denilen NIO ES6 Night Explorer Limited Edition‘dan sadece 88 adet üretildiği gelen bilgiler arasında yer alıyor. yani zengin oyuncuların elini çabuk tutması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer dokunuşlarına sahip elektrikli SUV NIO ES6 normalde ne gibi detaylar sunuyor?

544 beygir güç üreten tamamen elektrikli SUV, 0’dan 100 km/s hıza sadece 4,7 saniyede çıkabiliyor. 84 kWh’lık batarya paketiyle tek seferde 510 kilometre yol yapabilen NIO ES6, maksimum 200 km/s hıza çıkabiliyor. Bunu sınırlandırılmış olduğu aktarılırken, normalde NIO ES6 giriş seviyesinde yaklaşık 52 bin dolar, en dolu versiyonda ise 65 bin dolar fiyat etiketine sahip. Modelin Razer’a özel versiyonu ise 67 bin dolar seviyesinde.

İlginizi Çekebilir

Firmanın gelişmiş yeni faresi Viper