reklamı kapat

POPÜLER

samsung_tv_kampanyası

Büyük ekran Samsung TV satın almayı düşünenlere müjde

Samsung, televizyon sahibi olmayı düşünenleri yeni kampanyasıyla mutlu ediyor. Gelenekselleşen Samsung Büyük TV Günleri’nin 5’incisi başladı.

Büyük ekran Samsung TV’lerde dikkat çekici indirimler karşımıza çıkıyor. 12 Nisan – 30 Nisan tarihleri arasında kampanyaya dahil Samsung satış noktalarına gelen ziyaretçiler 55 inç ve üzeri büyük ekran TV’lere uygun fiyatlara sahip oluyor. Büyük TV Günleri’ne özel olarak tüketicilere sunulan ve stoklarla sınırlı olan fırsatlardan yararlanmak isteyenlerin kampanya bitiş tarihine kadar kampanyaya dahil satış noktalarını ziyaret etmesi gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

8K QLED TV’ler kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor

Bir Quantum İşlemci 8K chip gömülü 2019 QLED serisi, görüntü kalitesini, tasarımı ve akıllı özellikleri her zamankinden daha fazla seçenek ve göz alıcı çözünürlükle sunuyor. Televizyon, şirketin kendi özel yapay zeka tabanlı teknolojisi, içeriğin kendi çözünürlüğünden bağımsız olarak her türlü içeriği tanıyabiliyor ve neredeyse 8K kalitesine yükseltebiliyor.

Samsung, sadece resim kalitesinden ziyade ev dekorasyonu ile tasarım ve harmanlamaya odaklanan The Frame and Serif setlerinin güncellenmiş versiyonlarını da tanıtmıştı. Şirket, Q serisindeki her modelin hem 75 inç hem de 82 inç versiyonlarını sunuyor. 8K Q900, 85 inçlik bir set ve üstte 98 inçlik TV ile daha da büyüyor. 4K ve 8K arasındaki gerçek farkları söyleyebilmek için çok büyük ekranlar gerekiyor, böylece süper televizyonlar bu anlamda mantıklı görünüyor. Televizyonların Türkiye’deki satış fiyatları ise henüz açığa çıkmış değil. Fiyatlar hakkında detaylar belli olduğunda sizlerle paylaşacağız, takipte kalın.

İlginizi çekebilir

Galaxy Fold’un tanıtım videosu