reklamı kapat

POPÜLER

cadillac
cadillac

Cadillac’ın ilk elektrikli aracı fütüristik tasarımıyla hayranlık uyandırıyor

Cadillac, bugün Detroit’te başlayacak Detroit Otomobil Fuarı öncesinde yeni elektrikli SUV aracını tanıtmaya hazırlanıyor.

Fuarın başlamasına sayılı saatler kala otomobilin fotoğraflar paylaşıldı. Cadillac’ın ilk tamamen elektrikli aracı olacağı belirtilen araçla ilgili bilgiye ne yazık ki şu an için sahip değiliz.XT6 modelinin tanıtımının ardından paylaşılan fotoğraflara bakıldığında aracın fütüristik tasarıma sahip olduğunu görüyoruz. Cadillac hem iki hem de dört tekerlekten çekiş sistemli modellerin dünya genelinde satışa sunulacağını belirtiyor. Paylaşılan iki fotoğrafa bakıldığında araç biraz konsepte benzese de şirketin aracı üretime hazır hale getirmek için çok da çaba sarfetmeyeceğini söyleyelim. Cadillac tamamen elektrikli aracın şirketin açısından önemli bir yere konumlanacağını belirtiyor. Şirket konu hakkında açıklamada bulundu. Cadillac’ın başkanı Steve Carlisle, “Elektrikli crossover aracın dünyadaki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacağını söyledi. Carlisle, yeni aracın lüksün ve yeniliğin bir göstergesi olacağını ifade etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cadillac’ın elektrikli aracı yolda

Elektrikli otomobilin isminin ve özelliklerinin ilerleyen günlerde resmiyete kavuşması bekleniyor. LOG ekibi olarak Cadillac’ın ilk elektrikli aracını merakla bekliyoruz. Crossover aracın Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz belli değil. Cadillac’ın ilk elektrikli aracıyla ilgili detayları sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir

Atatürk’ün 1935 model otomobiliyle ilgili güzel gelişme