reklamı kapat

POPÜLER

Kagittan Hayatlar Cagatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy’lu Netflix filmi Kağıttan Hayatlar’ın ilk fragmanı yayında [Video]

Netflix, Çağatay Ulusoy’un başrolde olduğu Kağıttan Hayatlar filminin fragmanını paylaştı. Çağatay Ulusoy’un başrolünü Emir Ali Doğrul ile paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda Can Ulkay oturuyor. Senaryosunu Ercan Mehmet Erdem‘in kaleme aldığı film, OGM Pictures tarafından hayata geçiriliyor. İzleyiciler tarafından merakla beklenen filmin konusunu da paylaşalım.

Mehmet, her gün gördüğümüz ancak gündelik hayatın telaşıyla dikkat etmediğimiz, farkedemediğimiz kağıt toplayan gençlerden biridir. Mahalledeki çöp toplama deposunu işleten Mehmet’in en büyük destekçisi ise onlara çocukluktan beri kanat geren Tahsin Baba’dır. Bir akşam iş dönüşü en yakın arkadaşı Gonzales’in çekçek çuvalından hayatlarının orta yerine 8 yaşındaki Ali isimli bir çocuk düşer. Mehmet bir yandan Ali’yi ailesine kavuşturmaya çalışırken, bir yandan da Ali ile ayrılmaz bir ikili olacaklardır.

Kağıttan Hayatlar, 12 Mart‘ta Netflix platformu üzerinden izleyicilerle buluşacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çağatay Ulusoy, Netflix haricinde BLUTV yapımında da karşımıza çıkacak

1960’lar’ın Türkiye’sinde geçen dizide Çağatay Ulusoy sinema yapımcısı Semih Ateş rolüyle karşımıza çıkacak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Babam ve Oğlum ve Issız Adam filmlerini de yöneten Çağan Irmak oturuyor. Diziyle ilgili bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.