reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

çağatay ulusoy netflix

Çağatay Ulusoy, Netflix’in ilk Türk dizisi The Protector’ı tanıttı

Netflix‘in yakında ilk orijinal Türk dizisiyle izleyici karşısına çıkacağını bir süredir biliyorduk. Son olarak dizinin başrolünü üstlenen Çağatay Ulusay, Roma’da düzenlenen See What’s Next etkinliğine katıldı. Ulusalarası basına The Protector ismiyle anılan bu diziyi tanıttı.

Netflix üst düzey yöneticisi Erik Barmack’ın moderatörlüğünü yaptığı panelde, hayat verdiği Hakan karakteri hakkında konuşan Çağatay Ulusoy, aynı zamanda Türk dizilerinin tüm dünyada gösterdiği başarıdan ve bu dizi hakkındaki beklentilerden bahsetti. Ulusoy, Netflix’in başarılı dizilerinden La Casa de Papel, Suburra ve Dogs of Berlin’in oyuncularıyla birlikte aynı panelde yer aldı. Yaklaşık 300’den fazla yerel ve uluslararası basın mensubunun takip ettiği panelde dizi hakkında ipuçları verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geri sayım başladı

Fantastik drama türündeki dizinin oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy’un yanı sıra Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Mehmet Kurtuluş yer alıyor. İpek Gökdel tarafından kaleme alınan dizi “Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi” adlı kitaptan esinleniyor. Tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrendikten sonra tüm dünyası altüst olan Hakan’ın macerasını anlatıyor. Yabancı basına The Protector ismiyle tanıtılan dizinin bu senenin ikinci yarısında ekrana gelmesi bekleniyor. Fakat ilk sezonun yayın tarihi henüz kesinleşmiş değil.