reklamı kapat

POPÜLER

Yesilcam Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy’un yeni projesi Yeşilçam’ın ilk tanıtım videosu yayında [İzle]

Geçtiğimiz aralık ayında Çağatay Ulusoy‘un yeni projesinden söz etmiştik. BLUTV, merakla beklenen yapımın ilk tanıtım videosunu paylaştı.

Merakla beklenen dizide Çağatay Ulusoy’a Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci gibi ünlü isimler eşlik ediyor. 1960’lar’ın Türkiye’sinde geçecek dizide Çağatay Ulusoy sinema yapımcısı Semih Ateş’in rolünü oynayacak. Ulusoy, her şeyini kaybetmiş ancak Yeşilçam’da küllerinden yeniden doğmaya çalılan yapımcıyı canlandıracak. Afra Saraçoğlu ise, Yeşilçam’ın kapısını “gerçek bir sanatçı olmak için” çalan Tülin Saygı rolünde ekrana gelecek. Selin Şekerci ise sinema oyuncularından Mine Cansu rolüyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Babam ve Oğlum ve Issız Adam filmlerini de yöneten Çağan Irmak oturuyor. Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş gibi oyuncuların da yer alacağı dizinin senaryosunu Levent Cantek ve Volkan Sümbül üstlenmiş durumda. Dizinin tanıtım videosunu haberin girişinden izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çağatay Ulusoy yeni bir Netflix projesiyle daha izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor

Kısa bir süre önce ortaya çıkan haberde ünlü oyuncunun Netflix platformunda olacağı belirtilmişti. Mücadele Çıkmazı adını taşıyacak filmde Ulusoy’a Turgay Tanülkü, Emir Ali Doğrul, Ersin Arıcı ve Selen Öztürk gibi oyuncular eşlik ediyor. Senaryosunu Ercan Mehmet Erdem’in kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Can Ulkay oturuyor. Can Ulkay daha önceden Ayla, Türk İşi Dondurma ve Müslüm gibi filmlerin de yönetmenliğini üstlendiğini hatırlatalım.