reklamı kapat

POPÜLER

Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy’un yeni projesi için geri sayım başladı

Netflix’teki Hakan: Muhafız projesiyle adından söz ettiren Çağatay Ulusoy yeni projesiyle ekranlara dönüyor. BLUTV, yaptığı duyuruyla Çağatay Ulusoy’la anlaştıklarını duyurdu. BLUTV konuyla alakalı şunları söyledi:

“Bu haberi vermek için daha fazla bekleyemedik. 1960’lar Türkiye’sinde, Yeşilçam’ın altın çağında bir yeniden doğuş hikayesi. Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı, BluTV’nin ilk dönem dizisi Yeşilçam, 2021’de sadece BluTV’de.”

Dizide Çağatay Ulusoy’a hangi oyuncuların eşlik edeceği ve konunun detayları belirsizliğini koruyor. Diziyle ilgili yeni detaylar geldiğinde paylaşacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çağatay Ulusoy yeni Netflix projesiyle de iddialı geliyor

Çağatay Ulusoy video servislerinde karşımıza çıkmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce ortaya çıkan haberde ünlü oyuncunun Netflix platformunda olacağı belirtilmişti. Mücadele Çıkmazı adını taşıyacak filmde Ulusoy’a Turgay Tanülkü, Emir Ali Doğrul, Ersin Arıcı ve Selen Öztürk gibi oyuncular eşlik ediyor. Senaryosunu Ercan Mehmet Erdem’in kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Can Ulkay oturuyor. Can Ulkay daha önceden Ayla, Türk İşi Dondurma ve Müslüm gibi filmlerin de yönetmenliğini üstlendiğini hatırlatalım.

İlginizi Çekebilir

Formula 1’de yaşanan film sahnesi gibi kaza