reklamı kapat

POPÜLER

Specialized imzalı karbon fiber bisiklet aşırı

Çocuklara özel en hafif karbon fiber bisiklet ile tanışın

Hazırladığı üst düzey bisikletler ile her zaman ses getirmeyi başaran firmalardan Specialized, bu sefer başka bir karbon fiber bisiklet ile karşımızda.

Çocuk bisikletleri genelde oldukça standart ve basit oluyor. Bu açıdan da çoğu çocuk bisikleti çok ama çok ucuza satılıyor. Ancak bu ucuz modeller sürpriz olmayacağı üzere çok sağlam olmuyor. Bazı sağlam modeller de aşırı ağır oluyor. İşte bu durumu “bütçesi çok geniş olanlar için” Specialized firması geliştirdiği karbon fiber bisiklet ile değiştiriyor. Firmanın Hotwalk modelinin yenisi olan “Hotwalk Carbon” isimli bisiklet, farkını karbon fiberden üretilen gövdesi ile koyuyor. Bu sayede bisiklet 18 kg yük kaldırabiliyor ve hepsinden önemli sadece 2.1 kg ağırlığında. Hafif olduğu için hem cocukların kullanması hem de ebeveynlerin taşıması kolay olan bisiklet, görebileceğiniz üzere pedalsız yapıda. Yani bu bisiklet sadece oldukça ufak yaştaki çocuklara hitap ediyor.

Specialized imzalı karbon fiber bisiklet aşırı iddialı

Bu yüzden de bisikletin fiyatı tam 999 dolar seviyesinde yer alıyor. Yukarıda da dediğimiz gibi sadece çok geniş bir bütçeye sahip olan kişilere hitap eden bisiklet, yine de hem modern görüntüsü, hem sağlamlığı, hem hafifliği, hem de konforuyla “Çocuk bisikletinde üst limit nedir?” sorunun cevabını veren modeller arasına giriş yapıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da ambulans olarak tasarlanmış bir bisiklet modeli