reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Captain Marvel

Captain Marvel filminden müjdeli haber

Marvel Sinematik Evreni’ndeki düğümleri çözecek olan Captain Marvel, ilk olarak kendi filmiyle karşımıza çıkacak. Setten müjdeli haber ise nihayet geldi.

Advertisement

Her ne kadar şu an Ant-Man and the Wasp vizyonda olsa da, itiraf edelim bütün gözler Captain Marvel’ın üzerinde. Avengers: Infinity War’un ek sahnelerinde Nick Fury’nin son anda yardım mesajı gönderdiği kahramanımız, Avengers 4’te tüm bu düğümleri çözecek isim gibi görünüyor. Ancak kahramanımızı ilk olarak kendi filminde göreceğiz ve özelliklerinin kapsamıyla tanışacağız. Hava kuvvetleri komutanı Carol Danvers’ın Marvel evreninin en güçlü kahramanlarından birine dönüşümüne şahit olacağımız film, Avengers 4 öncesi son Marvel filmi olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çekimler tamamlandı

Filmde başrolü üstlenen Brie Larson ise Twitter ve Instagram hesabından filmin çekimlerinin tamamlandığını müjdeledi. 75 gün süren çekimler nihayet noktalanıyor. Ancak bu hemen kısa bir tanıtım göreceğimiz anlamına ne yazık ki gelmiyor. Filmin tanıtımı için önümüzde birkaç ay daha olduğu belirtiliyor. Ancak belki nihayet resmi bir postere kavuşabiliriz kim bilir?

Film 90’larda geçiyor. Nick Fury’nin iki gözüne birden sahip olduğu o dönemlerde Carol Danvers’ın hava kuvvetleri komutanlığından süper kahramanlığa terfisini izleyeceğimiz filmin en merak edilen yanlarından biri de tabii ki ek sahnesi. Ant-Man and the Wasp’ta olduğu gibi ek sahnenin günümüzde geçmesi ve Infinity War’a bağlanması bekleniyor. Ancak bunu ne yazık ki 6 Mart 2019‘da film vizyona girdiğinde öğrenebileceğiz.

İlgili video

Ant-Man and the Wasp fragmanı