reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Sweam akıllı projektör
Sweam
Sweam
Sweam
Sweam

Cep boyu dokunmatik ekranlı akıllı projektör: Sweam [Video]

Piyasada birçok projektör modeli bulunuyor. Televizyonların gelişmesine rağmen popülerliğini koruyan bu ürünler, son dönemde ufak formlarda da karşımıza çıkıyor. İşte bunlardan bir model olan Sweam akıllı projektör, dikkat çekici özellikleri beraberinde getiriyor.

Kickstarter üzerinde 600 bin dolar toplamayı hedefleyen akıllı projektör Sweam, çantanızda taşıyabileceğiniz kadar kompakt bir gövdeye sahip. Benzerlerinden farklı olarak 4,1 inç boyutunda dokunmatik ekranla gelen cihaz, böylece rahatlıkla kontrol edilebiliyor. 7.000 mAh gücündeki bataryasıyla her yerde kullanılabilen ürün, Android 7.1 işletim sistemi üzerine kuruluyor. Gücünü Snapdragon 625 işlemciden ve 2 GB RAM‘den alan projektör, 16 GB dahili depolama ile geliyor. MicroSD desteği bulunan ve uygulama çalıştırabilen Sweam, 1280×720 piksel çözünürlükte görüntü oluşturabiliyor. 60 ila 100 lümen arası parlaklığıyla ışığın az olduğu noktalarda kullanılabilen ürün, WiFi üzerinden internete bağlanabiliyor. Buna ek olarak 4G destekli nano SIM kart yuvasına da sahip olan cihaz, böylece tamamen mobil hale gelebiliyor.

Sweam akıllı projektör
Sweam
Sweam
Sweam

Sweam akıllı projektör boyundan büyük işler yapabiliyor

Söylendiği kadarıyla 3 saat boyunca aralıksız projeksiyon gerçekleştirebilen ürün, yapılacak en az 600 dolar bağış ile 2018 Mart ayında elde edilebiliyor. Fiyatı özelliklerine rağmen oldukça yüksek duran Tı DLP teknolojili Sweam, Kickstarter’da şimdiye kadar 45 bin dolar toplayabilmiş durumda. Akıllı projektörün yapabildiklerini aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Video