reklamı kapat

POPÜLER

2021 Volkswagen California 6.1

Cep yakıyor; 2021 Volkswagen California 6.1 için yurt dışı fiyatları göründü

Tanıtımının ardından şimdi de satış ve fiyat detaylarıyla gündeme gelen 2021 Volkswagen California 6.1 için seviye yükseklerde geziniyor.

Geçtiğimiz eylül ayı içerisinde Caddy üzerinden gündeme gelen California rozeti, aslında uzun süredir beklenen daha büyük bir modelin merkezinde. Transporter’ın bir kampçıya dönüşümünü içeren versiyonun yıl içerisinde gerçekleştirilen tanıtımıyla birlikte gözleri üzerine topladığına şahit olmuştuk. Bu ilginin açıklanan fiyatlarla yine “gözleri büyütülerek devam edeceğine şüphe yok. Tour ve Camper olmak üzere iki farklı versiyonla sunulan 2021 Volkswagen California 6.1, 69.000 doları bulan yurt dışı etiketiyle karşımıza çıkıyor. İngiltere için 52.000 sterlin dolaylarında seyreden bu fiyatın fazlasıyla düşündücü olduğu aşikar.


Öne çıkanlarıyla 2021 Volkswagen California 6.1

California 6.1 ailesinin koltuk dizilimi standart olarak beş kişilik olarak geliyor. Kulanıcıların istediğine göre bu değerin 7 kişiye kadar artırılması mümkün. Camper versiyonu ise sta dart olarak dört koltukla geliyor. Daha çok yatak ve kamp dinamikleri için düşünülen bu versiyonda maksimum beş koltuklu dizilim mümkün. Koltukları dışarı bıraktığımızda bizleri ufak bir mutfak karşılıyor ki bu hayat kurtarıcı nitelikte bir donanım. Buna ek olarak hidrolik bir sistemle açılan tavan bölümü de Camper için kullanıcılarını memnun edecek özellikler arasında. Ailenin tüm versiyonlarında 2.0 litrelik turbo dizel motoru standart olarak göreceğiz. 150 PS güç üreten bu motorun yine standart olarak 7 kademeli DSG ile kombinasyonu söz konusu.

İlginizi çekebilir

Bataryanız ona emanet; Volkswagen mobil şarj robotuyla tanışın