reklamı kapat

POPÜLER

Charlie Hunnam’lı Kral Arthur’un yeni fotoğraflarıyla efsane hayat buluyor

29 Nisan 2017

Kral Arthur’un efsanesinin sinemaya aktarılacağı bir süredir biliniyor. Yönetmenliğini Guy Ritchie‘nin üstlendiği bu yapımdan heyecanımızı artıran yeni fotoğraflar paylaşıldı.

Snatch, Sherlock Holmes ve The Man from U.N.C.L.E. gibi filmleriyle tanıdığımız Guy Ritchie son olarak Kral Arthur’un macerasını beyaz perdeye taşıyor. Bu önemli rolü ise Sons of Anarchy ile tanınan Charlie Hunnam üstleniyor. Ona Jude Law, Astrid Bergès-Frisbey, Djimon Hounsou, Aidan Gillen ve Eric Bana gibi ünlü isimler de eşlik ediyor.

Daha önce çeşitli diziler sayesinde izleme fırsatı yakaladığımız Kral Arthur‘un zorlu yolculuğu fantastik ögeler ile aksiyonu bir araya getiriyor. Babasının öldürülmesiyle kraliyet üzerindeki tüm hakları elinden alınıyor. Hem ailesinden oluyor hem de beş parasız bir şekilde sokakta kalıyor. Uzunca bir süre de tahtın elinden alındığını bilmiyor. Öte yandan babasını elinden alan amcası Vortigern tahtın keyfini sürüyor. Zorlu geçen yılların ardından Excalibur efsanesini duyuyor. İnanmamasına rağmen efsane kılıcı kayadan çekip çıkartmayı başarıyor. Bununla birlikte hayatı değişen kahramanımız asıl kimliğini de öğreniyor. Pek istemediği halde kendini hakkı olan tahtı geri almak üzere mücadele verirken buluyor.

Türkçe ismi Kral Arthur: Kılıç Efsanesi olan film 12 Mayıs‘ta izleyici karşısına çıkacak. Filmden paylaşılan fotoğrafları haberimizin girişindeki galeride bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER