reklamı kapat

POPÜLER

Charlie Hunnam’lı Kral Arthur’un yeni tanıtımı aksiyon kokuyor [Video]

Guy Ritchie tarafından beyaz perdeye aktarılan King Arthur: Legend of the Sword aksiyon dolu yeni fragmanıyla izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Snatch ve Sherlock Holmes gibi filmlerle adını geniş kitlelere duyuran Guy Ritchie şimdi de Kral Arthur efsanesine el atıyor. Senaryosunu da yazdığı bu yapımda Sons of Anarchy ile tanınan Charlie Hunnam yer alıyor. Ana kahramanımız Kral Arthur’u canlandırıyor. Ona Jude Law, Astrid Bergès-Frisbey, Djimon Hounsou, Aidan Gillen ve Eric Bana gibi ünlü isimler de eşlik ediyor.

Heyecan uyandıran bu yapımda fantastik ögeler ile aksiyon bir araya getiriliyor. Kral Arthur’un hikayesi sokaklarda başlıyor. Babasının öldürülmesinin ardından hakkı olan tahttan habersiz şekilde yetişiyor. Veliahtı olduğu krallığı amcası olan Vortigern ele geçiriyor. Zorlu bir ortamda yetişmenin ardından Excalibur efsanesini duyuyor. Kılıcı kayadan çekip çıkartmasıyla bir anda yaşayan efsaneye dönüşüyor. Hayatı baştan aşağı değişen genç adam aslında kim olduğunu öğreniyor. Pek istemediği halde kendini hakkı olan tahtı geri almak üzere mücadele verirken buluyor.

Efsaneye farklı bir bakış açısından yaklaşacak olan King Arthur: Legend of the Sword’un 12 Mayıs’ta vizyona girmesi bekleniyor. Bu ilgi uyandıran filmden paylaşılan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER