reklamı kapat

POPÜLER

Chevy Camaro Commemorative

Chevrolet Camaro taçlandırıldı

Chevrolet, beşinci nesil Camaro’nun başarısını 2015 Commemorative Edition ile kutluyor. Las Vegas’ta gerçekleşen SEMA Show’da görücüye çıkan otomobil, Amerika’da son beş yıldır en çok satan spor otomobillerden biri olan Camaro’nun başarısını sürdürmeye hazırlanıyor.

Camaro’nun özel sürümü 2LT, 2SS coupe, RS paket, convertible ve V6/SS V8 motor seçenekleriyle  satın alınabiliyor. Camaro Z1 modellerinde kullanılan spoiler (kanatçık) ile birlikte gelen otomobil, kontrast renkli şeritler ve özel hazırlanmış logolar ile de ayrı bir kimliğe bürünüyor. 20 inç çapında jantların yer aldığı otomobilin dış gövdesinde gri şeritli siyah, gri şeritli gümüş buz metal, gümüş şeritli beyaz, gri şeritli gri metalik ve siyah şeritli kırmızı olmak üzere toplamda beş farklı dış gövde renk kombinasyonları bulunuyor.

323 veya 426 beygir seçeneğiyle sunulan otomobilin 426 beygir güç üreten  motorlu versiyonu 0-100 kilometre hızlanmasını 4,7 saniyede tamamlıyor. Kırmızı ve siyah renkli deri döşemelerin ve ön konsol kısmında kırmızı deri malzeme tercih edildiği 2015 Camaro Commemorative sürümü önümüzdeki yılın bahar ayında piyasaya sürülecek.

Chevy Camaro Commemorative
2015 Chevy Camaro Commemorative edition
2015 Chevy Camaro Commemorative edition