reklamı kapat

POPÜLER

SS Slammer Concept

SS Slammer Concept

Camaro Turbo AutoX

Chevrolet Camaro’dan SEMA 2016’ya “şok” etkisi

Yerel bir tasarım şirketi olan AutoX, Camaro sahiplerinin yanı sıra otomobil tutkunlarını heyecanlandıran özel bir tasarımı SEMA 2016 kapsamında otomobil tutkunlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Las Vegas‘ta bugünden itibaren kapılarını açan SEMA 2016 (Specialty Equipment Market Association) organizasyonu 4 Kasım’a kadar ziyaretçilerini ağırlayacak. Fuar dahilinde birbirinden değerli özel modeller, kullanıcıların ilgisini çekmek adına kıyasıya bir mücadele içerisine giriyor. Tabiki bu yarışın bir sebebi var; fuarın kahramanı olmak. Bu kahraman adaylarından birisi de AutoX ekibinin yeniden tasarladığı Chevrolet Camaro SS Slammer ve Camaro Turbo AutoX modelleri.
camaroautox1

Hemen hemen her özel üretim yapan yerel marka gibi AutoX ekibi de, Chevrolet Camaro’nun stok tasarımı üzerinde gerek tasarımsal gerekse mekanik değişimlerle otomobile yeni bir form kazandırıyor. Camaro’nun sürüş dinamiklerine yeni bir boyut katan özel performans süspansiyon sistemi, karbon detaylar, yeniden tasarlanmış ön kaput, tampon ve sportif egzoz çıkışları Auto X SS Slammer’ı özel kılan detaylar arasında. AutoX ekibinin Camaro Turbo AutoX için belirlediği 20 inç büyüklüğündeki jantlar, Chevrolet’in altı pistonlu performans kaliperleri ve otomobili 20 mm kadar daha alçak konuma getirebilen özel kitte altı çizilmesi gereken detaylardan.
camaroautox4

Şok yeşili” olarak belirlenen Camaro Turbo AutoX’in yanı sıra, SS Slammer Konsepti‘nde 22 ile 24 inç olarak değişkenlik gösteren ve 460 beygir güç üreten sekiz silindirlik motorun daha da güçlendirilmiş bir hali gerçeğe dönüştürülmeyi bekleyen projelerden bir tanesi olarak AutoX ekibinin dosyasındaki yerini koruyor. Chevrolet ile birlikte geliştirilen ve yer yer orijinal Chevrolet parçalarının yer aldığı versiyonda en büyük değişiklik olarak ışıklandırma takımı ve egzoz sisteminin olması planlanıyor. SEMA 2016 kapsamında otomobil tutkunlarıyla buluşacak olan AutoX ekibi Chevrolet Camaro sahiplerine otomobillerini yeni bir boyuta taşımak adına altın değerinde bir imkan sunuyor.