reklamı kapat

POPÜLER

samsung
samsung
samsung
samsung
samsung

Samsung’dan stil tutkunlarına özel mobil aksesuarlar

01 Kasım 2016

Samsung yeni aksesuarlarını gün ışığına çıkardı. Şirketin tanıttığı yeni aksesuarlar arasında kulaklıklar, hoparlörler ve şarj cihazları yer alıyor. Su şisesini andıran tasarımıyla göze çarpan Wireless Speaker Bottle Design, sesi 360 derece yayabiliyor. Kablosuz şarj desteğine de sahip olan hoparlör aynı zamanda harekete duyarlı bir arayüze sahip.

Hoparlörü bir bardağa su koyar gibi tutulması durumunda, hoparlördeki LED aydınlatmanın parlaklığı değişiyor. Salladığınızda ise ışığın rengi değişiyor. Samsung’un tanıttığı bir diğer aksesuar Wireless Charger Tray Design ise aynı anda bir cihazı kablosuz diğer cihazı ise kablolu şarj etmeye imkan tanıyor. 5.100 mAh ve 10.200 mAh kapasiteli Battery Pack Kettle isimli aksesuarlar ise mavi ve pembe renkle geliyor.

Samsung’un tanıttığı bir diğer aksesuar ise Wireless Speaker Scoop adını taşıyor. Dairesel formda bir tasarım çizgisi sunan hoparlörde mikrofon ve gürültü engelleme özelliği bulunuyor. Dikdörtgen tasarıma sahip kulakiçi kulaklık ise Samsung’un duyurduğu son aksesuar olarak karşımıza çıkıyor. Samsung’un tüm aksesuarları önümüzdeki ayın başında yurtdışında satışa sunulacak.

YORUMLAR