reklamı kapat

POPÜLER

Modifikasyon fuarına ilk “şimşek” indi; Chevrolet Camaro SS Shock

17 Ekim 2018

SEMA 2018 kapsamında tanıtımı gerçekleştirilecek olan Chevrolet Camaro SS Shock, fabrika kaynaklı olmasından ötürü beklentileri de beraberinde getirdi.

Her yıl olduğu gibi otomobil tutkunlarının son dönemlerin ipini çekmesini sağlayan SEMA modifikasyon fuarı için de artık geri sayma zamanımız geldi. Organizasyona katılım sağlayacak gerek resmi gerekse bağımsız isimlerin projeleri de bu kapsamda yüzlerini göstermeye başlıyor. Resmi kaynaklardan gelen ilk isimlerden birisi olarak şu anda karşımıza Chevrolet Camaro SS Shock projesini görüyoruz. Nisan 2018 itibarıyla makyajlanan yüzüyle tanıtımı gerçekleştirilen yeni model üzerine geliştirilen proje, kullanılan renk temasının da bir getirisi olarak meraklılarının bir hayli dikkatini çekmeye aday. Şimdilik sadece bir şov otomobili olmak üzere konsept olarak sahne alacağı açıklanan otomobilin, gelen tepkilere göre farklı seçenekler üzerinden değerlendirilme ihtimali de mevcut.


Detaylar şimdilik gizli

Özel renk seçeneğinin dışında Camaro SS Shock projesini standartlardan ayıran önemli bazı noktalar var. Kaput ve kaputun üzerine dahil edilen çizgiler, siyah aynalar, özel tasarım jantlar, tamponlardan başlayıp tüm geneli kapsayan gövde kiti ve Brembo fren kaliperleri şu aşamada ön plana çıkartılanlar arasında. Teknik detayların tamamını paylaşmayarak, pastanın bazı parçalarını SEMA’ya saklamayı tercih eden Chevrolet bu sayede merakı diri tutacak gibi görünüyor. Araç üzerindeki beklentilerin ise iki farklı yönde olduğunu söyleyebiliriz. Bunlardan ilki 275 beygir güç üreten 2.0 litrelik makine. İkinci ve meraklılarının daha çok hoşuna gideceğini düşündüğümüz ise 650 beygir güç üreten 6.2 litrelik V8. Önümüzdeki günlerde ürün gamından diğer özel model projelerini karşımıza çıkartmasını beklediğimiz Chevrolet cephesi ve SEMA ile ilgili gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.