reklamı kapat

POPÜLER

Elektrikli motosiklet Buzzsaw

“Chopper” olmaya çalışan elektrikli motosiklet Buzzsaw ile tanışın

Günümüzde birçok elektrikli motosiklet bulunuyor ve bunlar arasında öne çıkmak iyice zorlaşmış durumda. Ancak yine de bunu başaranlar oluyor.

İşte bunlardan birisi Jigsaw Electronics tarafından geliştirilen Buzzsaw. Indiegogo üzerinden satışa sunulan ürün, başlıkta da belirttiğimiz gibi “Chopper” olmaya çalışan bir elektrikli motosiklet modeli.

Tasarımsal olarak bizce dikkat çekici görünen Buzzsaw, bünyesinde çıkarılabilir yapıda 60V/30-Ah pil paketi taşıyor. Bununla kullanıma / yollara bağlı olarak 80 km kadar menzil getiren motosiklet, arkasında yer alan 3.000W elektrik motoru ile 80 km/s hıza kadar çıkabiliyor.

Bünyesindeki motorun 180 Nm tork getirdiği verilen teknik bilgiler arasında yer alan motosiklet, LG hücreler kullanan pil paketini uygun şartlarda 4 ila 6 saat arasında tamamen doldurabiliyor.

Elbette yerleşik aydınlatma ve disk frenler ile donatılan elektrikli motosiklet Buzzsaw, istenirse sadece siyah değil farklı renklerde de elde edilebiliyor. 90 kg ağırlığı bulunan motosiklet, firmaya göre 180 kg’a kadar rahatlıkla taşıyabiliyor.

Yapısı gereği sadece tek kişilik olan motosiklet, süspansiyon sistemlerine de sahip ve gidonunda birçok konuda bilgi veren bir LED ekran taşıyor. Aydınlatma altyapısı LED üzerine kurulan motosiklet, patlamaya dayanıklı özel lastikler üzerine kurulmuş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli motosiklet Buzzsaw alanda dikkat çekebilir

Modelin Indiegogo üzerinden bağış ile alabileceğiniz fiyat 1.140 dolar seviyesinde yer alıyor. Modelin normal satışı ise söylendiği kadarıyla 1.900 dolardan yapılacak.