reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy F katlanabilir akıllı telefon

Çıkış tarihi belli olan katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F’ten yeni bilgiler

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, biliyorsunuz ilk katlanabilir akıllı telefonu Galaxy F‘i kasım ayında tanıtmaya hazırlanıyor. İşte bu modelden yeni bilgiler var.

Telefonun kasım ayında tanıtılacağı bilgisi Samsung Mobile CEO’su DJ Koh‘tan geliyor. Direkt olarak Samsung Geliştiriciler Konferansı kapsamında lanse edilecek modelin, teknik detayları da netleşmeye devam ediyor. Yeni bilgilere baktığımız zaman Galaxy F bünyesinde 7,3 inç bir esnek OLED ekran taşıyor. Bu telefon tamamen açıkken karşımıza çıkan ekranı oluşturuyor. Buna ek olarak telefonun dışında 4,6 inç bir esnek OLED ekran daha yer alıyor. Çiftli kurulumun arkasında katlanabilir modelin ömrünü artırmak adına sürekli olarak açılıp kapatılmasını engellemek yer alıyor. Cüzdan gibi katlanabilen yani içe doğru katlanan bir yapıya sahip olan telefon, eski kapaklı telefon dönemini hatırlatıyor. 3.000 mAh ya da 6.000 mAh seviyesinde bir katlanabilir pil üzerine kurulacağı iddia edilen telefon, Galaxy S ve Note serisinin yanında üçüncü bir amiral gemisi olarak yer almaya hazırlanıyor. Resmi olarak 2019 yılında satışa çıkması beklenen modelin, en kötü yanı ise fiyatı olacak gibi duruyor. Çünkü telefonun tam 1.800 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F sektörde bir ilke imza atacak

Tabi eğer Huawei daha önce davranmazsa. Çünkü firma sürekli olarak katlanabilir akıllı telefon konusunda öncü ismi olmak istediğini belirtiyor. Bunu yapacak gücü elinde bulunduran firma, bu konuda da sektörün en iyilerinden olmayı hedefliyor.

İlgili Video

Şirket biliyorsunuz böyle bir gelecek hayal ediyor