reklamı kapat

POPÜLER

katlanabilir akıllı telefon samsung galaxy F

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F için hazırlanan gerçekçi konsept

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F çok merak ediliyor. Hazırlanan bir konsept ise modelin olası tasarımını karşımıza getiriyor.

2019 Mart ayında satışa çıkacağı söylenen katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F, henüz tam olarak nasıl görünecek bilmiyoruz. SDC 2018’de sadece aşağıdaki prototip hali gösterilen akıllı telefon, LetsGoDigital (Bağlantı) tarafından hazırlanan gerçekçi tasarımla karşımızda bulunuyor. Bildiğiniz gibi Infinity Flex adı verilen bir ekran teknolojisi üzerine kurulan model, bünyesinde 7,3 inç ve 4,6 inç iki adet ekran taşıyor. 4,6 inç ekran gövdenin dışında yer alıyor. Bu sayede temel ihtiyaçlar için menteşe kullanılmıyor. 7,3 inç ekran ise kitap gibi ortadan ikiye katlanıyor. Bu 7,3 inç ekran, 1536×2152 piksel çözünürlük ve 420 ppi değerini sunuyor. 4,6 inç 21:9 ekranın ise 840×1960 piksel çözünürlüğe ve yine 420 ppi değerine sahip olduğu belirtiliyor. Mevcut menteşe teknolojileri gereği katlandığı zaman sıfıra sıfır kapanmayan model, daha farklı da görünebilir deniyor. Firmanın halen eski tip kapaklı telefonları andıran yapıyı da düşündüğü söyleniyor. Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F modelini gerçeğe dönüştürmek için birçok Japon firma ile çalışmaların yapıldığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu çalışmaların arkasında temel olarak katlanabilir ekran ve menteşeler yer alıyor.

katlanabilir akıllı telefon samsung galaxy F
katlanabilir akıllı telefon samsung galaxy F
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F kaça satılacak?

Modelin 1.770 dolar seviyesinde satılacağı söyleniyor. 2019’da sadece 1 milyon adet üretilecek telefon, sektördeki yeni dönemin gerçek bir başlangıcını oluşturuyor.

İlgili Video

Telefonun prototip halini gösteren video