reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Çinli Lamborghini Urus

Çinli Lamborgini Urus olarak gündeme oturan Huansu C60 Hyosow tanıtıldı

Anavatanında düzenlenen tanıtımla birlikte karşımıza çıkan Huansu C60 Hyosow, elektronik ortamdaki detaylarından daha etkileyici bir yapıya sahip.

Advertisement

Uzak Doğu pazarında General Motors‘un ortaklarından birisi olan BAIC‘in alt markası Huansu, taklit otomobiller sınıfında çok dikkat çeken bir işe imza atacağını bir süredir paylaşmakla meşgul. Dünyanın en hızlı SUV modeli olarak tanıtılan Lamborhini Urus‘un detaylı üzerine şekillenen C60 Hyosow isimli bu model, render çizimlerinden itibaren tüm dünyada olduğu gibi LOG okuyucularının da dikkatini çekmeyi başardı. Son olarak ay başında ortaya çıkan yeni fotoğrafları üzerinden detaylanan araç, Çin’de düzenlenen etkinlik kapsamında kullanıcıların karşısına hazır bir şekilde çıkıyor. Pazara 15.000 ile 25.000 dolar aralığında bir fiyatla sunulması beklenen Huansu C60 Hyosow, tamamen bir taklit otomobilin ötesine geçerek farklı detaylar da barındırıyor. Bu zamana kadar gördüğümüz pek çok modelden daha oturaklı bir yapı hissiyatı yaratan Çinli Lamborgini Urus’un merak edilen motorları da tanıtım kapsamında ortaya çıktı.

9

Teknik özellikler

C60 Hyosow’u normal hayatta görme şansımız pek olmadığından ötürü, aklımızda daha net belirmesi için ebatsal değerlerini sizlerle paylaşarak işe koyulalım. İçerisinde beş yolcunun sorunsuz şekilde seyahat edebileceği söylenen model; 2.815 milimetre aks mesafesi, 4.820 milimetre uzunluk, 1.915 milimetre genişlik ve 1.660 milimetre yükseklik değerine sahip. Kaputunun altında 150 beygir güç üreten 1,5 litre ve 181 beygir güç-285 Nm tork üreten 2.0 litrelik benzinli motorların görev yaptığı C60 Hyosow, 6 ileri manuel veya 8 ileri otomatik şanzımanla satın alınabilecek. Performans değerleri henüz resmiyet kazanmayan aracın aralık ayı itibarıyla Çin sokaklarına çıkması bekleniyor.