reklamı kapat

POPÜLER

Çinli Lamborghini Urus beklenen de gerçekçi çıktı; işte Huansu C60 Hyosow

Önümüzdeki hafta içerisinde gerçek dünyada sahne alacak olan Lamborghini Urus klonu Huansu C60 Hyosow, dış tasarımındaki benzerliğiyle ilgi odağı olacak gibi gözüküyor.

Sizlerle geride bıraktığımız gün paylaştığımız haberle birlikte ilk detaylarını değerlendirdiğimiz Lamborghini Urus taklit otomobil projesi, render çizimleriyle gerçeğine olan benzerliğini ortaya koymuştu. BAIC çatısı altında otomobil üretimi gerçekleştiren Huansu markası tarafından hayata geçirileceğini öğrendiğimiz modelin gizli kalan ismi resmi kaynaklardan gelen yeni detaylarıyla netlik kazanmış durumda. C60 Hyosow adıyla Çin pazarına sunulacağı duyurulan modelin halka açık tanıtımı öncesinde tasarım hatlarına da resmiyet kazanan üç yeni görseli de artık karşımızda duruyor. Yapılan paylaşıma baktığımızda, 360 derecelik bir yapıyla urus’a benzediğini gördüğümüz modelin meraklıları tarafından büyük bir ilgi görmesi de şaşırtıcı olmayacak.

Teknik detaylar hala belirsiz

Işıklandırma grupları, ızgarası, profili ve arkadaki hatlarıyla, son zamanlarda gördüğümüz en başarılı taklit otomobil konumunda olan Huansu C60 Hyosow’un resmi tanıtımı önümüzdeki hafta içerisinde düzenlenecek. Gerçek dünyaya çıkışıyla birlikte kafamızda daha da net şekillenecek olan modelin kokpitiyle ilgiliyse hala bir detay bulunmuyor. Bu zamana kadar gördüğümüz benzeri projelerde, dışarıya oranla fazlasıyla sırıtan bir iç dünyanın yer aldığına pek çok kez şahit olduk. Dış yapısıyla ilgi çeken modelin içeride bu istikrarını sürdürüp sürdürmediğini merak etmediğimizi söylesek yalan olur. Motor bölümünde 150 beygir güç üreten 1,5 litrelik üniteyle birlikte ortaya, 195 beygir güç üreten 2.0 litrelik turbo iddiası da eklenmiş durumda. Projeyle ilgili düşüncelerinizi bize yorum olarak iletebilirsiniz.