reklamı kapat

POPÜLER

Surface Pro 6

Çok daha hızlı ve çok daha gösterişli: Microsoft Surface Pro 6 [Video]

Microsoft, hibrit bilgisayarı Surface Pro 6’yı kullanıcıların beğenisine sundu. Dizüstü bilgisayar ve tablet deneyimini bir arada sunan Surface Pro 6, Intel’in sekizinci nesil işlemcilerinden (Core i5 ve Core i7) güç alıyor.

Mat siyah renkli gövdesiyle teknoloji tutkunlarına göz kırpan Surface Pro 6’yı satın almayı düşünen kullanıcılar klavyeyi farklı renk seçenekleriyle satın alabiliyor. Dört çekirdekli işlemcisiyle önceki modelden yüzde 67 daha hızlı olduğu belirtilen bilgisayar tam dolu pille 13,5 saate varan kullanım deneyimi sunuyor. Yaklaşık 770 gram ağırlığındaki hibrit bilgisayar, 12,3 inçlik ekran boyutuna sahip. Cihazdaki ekranın piksel çözünürlüğü ise 2736 x 1824. Yüksek ekran çözünürlüğü sayesinde bilgisayarın keskin ve detaylı görüntüler sunduğu belirtiliyor. 16 GB’a kadar RAM seçeneğiyle satın alınabilen Surface Pro 6’ta USB-C bağlantısının olmadığını belirtelim. 1 TB’a kadar SSD depolama seçeceği sunan bilgisayarın sahip olduğu özelliklerle Apple’ın 12,9 inçlik iPad Pro’yu hedef aldığını söyleyelim.

Microsoft Surface Pro 6 ne zaman satışa sunulacak?

Microsoft’un belirttiğine göre Surface Pro 6 , 16 Ekim’de 899 dolardan piyasadaki yerini alacak. 899 dolarlık modelin Core i5 işlemcili model olduğunu ifade edelim.

Video