reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 40 Pro

Çok iddialı Huawei Mate 40 serisinden ilk resmi fotoğraf örneği geldi

Huawei Mate 40 ailesinin tanıtımı merakla beklenirken, telefonlardan yüksek ihtimalle Pro tarafından çekilen bir fotoğraf örneği geldi.

Huawei’nin yeni amiral gemisi serisi daha önce de söylediğimiz gibi Huawei Mate 40, Mate 40 Pro, Mate 40 Porsche Design ve Mate 40 Pro Plus modellerinden oluşuyor. Resmi olarak 22 Ekim tarihinde resmen tanıtılacak telefonlar, elbette çok yüksek bir fotoğraf / kamera kalitesi beklentisi ile yolda bulunuyor. Her Huawei amiral gemisinde olduğu gibi bu telefonların da kamera konusunda gerçekten çok iyi işler çıkarması bekleniyor. Bu konuda artık elimizde bir örnek de bulunuyor. Hemen aşağıda gördüğünüz fotoğraf, aktarıldığı kadarıyla direkt olarak bir Mate 40’tan çıkma. Yukarıda da dediğimiz gibi yüksek ihtimalle Pro tarafından çekilen fotoğraf örneği, modelin zoom konusunda iddialı olacağını gösteriyor. Pro modellerde biliyorsunuz bir periskop kamerası kullanılıyor. Burada en az 10x optik zoom sunulması bekleniyor. Ancak Huawei burada 20x’e bile çıkmış olabilir deniyor.

Huawei Mate 40

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate 40 ailesi Türkiye’de satılır mı?

Telefonlar güçlerini ortak olarak 5 nm üretim sürecinden çıkan Kirin 1000 (İsim Kirin 9000 de olabilir) işlemciden alacak telefonların Türkiye’de de satılması bekleniyor. Ancak Huawei Türkiye’nin buraya sadece Mate 40 ve Mate 40 Pro’ya getireceği tahmin ediliyor. Ancak bu cihazların da Türkiye’ye gelmesi oldukça uzun zaman alabilir.

İlginizi Çekebilir

WhatsApp için yeni gelen özellikler