reklamı kapat

POPÜLER

Mercedes-AMG GT
Mercedes-AMG GT 1
Mercedes-AMG GT 3
Mercedes-AMG GT 5
Mercedes-AMG GT 2
Mercedes-AMG GT 6
Mercedes-AMG GT interior
Mercedes-AMG GT interior 1

Daha da kışkırtıcı! Mercedes-AMG GT makyajlandı [Galeri]

Alman otomobil üreticisinin hayalleri süsleyen modeli Mercedes-AMG GT, hem özellikleri hem fiyatı ile dikkat çekiyor.

İlk olarak 2014 yılında üretilen Mercedes-AMG GT, SLS AMG’den sonra Mercedes-AMG tarafından geliştirilen ikinci otomobil. GT,GT S ve GT C olmak üzere üç alternatifi olan model hem Mercedes’in hem çoğu otomobil severin de göz bebeği konumunda. Üretiminin üzerinden çok zaman geçmemesine rağmen üretici cephesi modeli makyajlama kararı aldı. Bu makyaj operasyonu ile birlikte yeni egzoz boruları, dış tasarıma özel yeni detaylar, güncellenmiş LED farlar ve park sensörleri ile beraber çalışan park asistanı eklenmiş. Coupe ve Roadster’ın standart özellikleri arasında, adaptif “Highbeam Assist” LED farlar, 12.3-inç dijital gösterge paneli, dokunmatik kontrol düğmelerine sahip nappa AMG performans direksiyonu,  V8 tasarımında orta konsol, 19 inç AMG jantlar, ısıtmalı koltuklar, AMG performans egzozu, anahtarsız çalıştırma ve otomatik klima kontrolü var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mercedes-AMG GT 5
Mercedes-AMG GT 2
Mercedes-AMG GT 6
Mercedes-AMG GT interior
Mercedes-AMG GT interior 1

Güncellenen Mercedes-AMG GT, Coupe ve Roadster’da versiyonlarında, 476 beygir ve 630 Nm tork üreten 4.0 litrelik çift turbo V8 bir motora sahip. GT S Coupe ve Roadster modelleri ise bu değerleri 522 beygir ve 670 Nm torka kadar çıkartıyor. Son olarak, GT C Coupe ve Roadster modelleri ise 557 beygir ve 680 Nm tork üretmeyi başarıyor.

Mercedes-AMG GT’nin coupe versiyonun yurt dışı fiyatının 136 bin dolardan, cabrio versiyonunun ise 151 bin dolardan başladığını da hatırlatalım.

İlginizi çekebilir

McLaren 720S ile bir rekor kırıldı