reklamı kapat

POPÜLER

Netflix rakibi Apple TV+

Daha ucuzu yok; karşınızda Netflix’in en güçlü rakibi Apple TV+

Apple’ın yeni iPhone modellerini tanıttığı yeni etkinliğinde Netflix rakibi Apple TV+ da kendini gösterdi. Çevrim içi yayın servisinin çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu.

Yeni iPhone modellerinin ortaya çıktığı etkinlikte Apple’ın Netflix rakibi çevrim içi yayın servisi Apple TV+ için detaylar netleştirildi. Şimdiye kadar For All Mankind, Dickinson ve The Morning Show’un tanıtımlarını paylaşan Apple’dan yeni dizisi See‘nin de tanıtımı gelirken, servisin sunacakları çeşitlendirildi. Sadece Netflix değil Disney+, HBO Max, Amazon Prime Video gibi rakiplerle karşı karşıya gelecek olan yeni servis, tüm rakiplerini içeriklerinden önce uygun fiyatıyla vurmaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple TV+ için yayın tarihi ve fiyatı

Çevrim içi servisin ilk orijinal dizilerinin 1 Kasım’dan itibaren izlenebilir olacağı açıklandı. 100’den fazla ülkede yayın hayatına başlayacak olan Apple TV+’a her ay yeni içerik ekleneceği de elbette belirtildi. Ancak asıl bomba fiyatta patladı. Apple’ın servisi tüm aile için aylık 4,99 dolara erişilebilir olacak. Bu fiyat Disney+’ın 6,99 dolarlık fiyatının da altında kalıyor. Her ne kadar ilk çıkışta çok geniş bir kütüphane sunmasa da aylık 5 dolar, tüm rakiplerini geride bırakan cazip bir teklif oluşturuyor. Daha da dikkat çekici olanı yeni bir Apple TV, Mac ya da iPhone alırsanız tam 1 yıllık üyelik ücretsiz olarak veriliyor. Apple’ın yeni çevrim içi servisine insanların şans vermesini istediği her halinden belli oluyor. Bunun için de gerçekten iyi düşünülmüş bir pazarlama geliştirildiği kesin. Yeni nesil iPhone’ların tanıtıldığı gece dağıtılan TV+ üyeliği platform için hızlı yükselen abone sayısı anlamına geliyor.

İlginizi çekebilir

The Morning Show fragmanı