reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool 2

Deadpool 2’den Bob Ross’lu fragman [İzle]

Geçtiğimiz seneye damgasını vuran Deadpool‘un yenisi merakla bekleniyor. Yine oldukça eğlenceli olacağına kesin gözüyle bakılan Deadpool 2‘den yayınlanan fragman ise efsane ressam Bob Ross‘u karşımıza getiriyor.

Yayınlanan fragmanda Wade Wilson, 1995 yılında hayatını kaybeden efsane Bob Ross halinde bulunuyor. Tuvalin karşısına geçerek Ross gibi bir anlatım gerçekleştiren ve çizim yapan Wilson, her zaman olduğu gibi yine güldürmeyi başarıyor. Teknik bir arıza formatıyla kesilen fragman, bu sırada filmden hızlı da olsa bol aksiyon taşıyan kesitleri görücüye çıkartıyor. Bu kesit bittiğinde ise ortaya geçtiğimiz hafta yayınlanan şükran günü yemeği çizimi kalıyor. Resmi sevinci isimli programla tanınan Ross’un böyle bir projeye sokulması güzel karşılanırken, filmin heyecanı artmaya devam ediyor. Fragmanda görülen sahneler ise hem eğlence hem de aksiyon konusunda sınırların zorlanacağını gösteriyor.

Deadpool 2 için geri sayım başladı

Susmak bilmeyen bu sıra dışı kahramana bir kez daha Ryan Reynolds hayat veriyor. Ona bu sefer Josh Brolin, Zazie Beetz, Leslie Uggams, Brianna Hildebrand, Morena Baccarin, Karan Soni, T.J. Miller ve Stefan Kapičić gibi isimler eşlik ediyor. Beklentileri karşılamasını umduğumuz Deadpool 2, 1 Hazıran 2018‘de izleyici karşısına çıkacak. Yayınlanan fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz.

Video