reklamı kapat

POPÜLER

Dell Inspiron 16 Plus
Dell Inspiron 16 Plus
Dell Inspiron 14 Plus

Dell Inspiron 14 Plus

Dell Inspiron 14

Dell Inspiron 14

Dell imzalı yeni Inspiron modelleri satışta; işte bilgisayarların sunduğu yenilikler

Dell yeni Inspiron modellerini kullanıcıların beğenisine sundu.  Yeni Inspiron dizüstü bilgisayarlar 13 inç, 14 inç ve 16 inç olmak üzere üç farklı boyut ölçüsüyle geliyor.

Koyu yeşil renkte sunulan Inspiron 16 Plus, 12. nesil Intel Core H serisi işlemcilerden güç alıyor. Kullanıcılar bilgisayarı opsiyonel olarak sunulan Nvidia GeForce RTX 3060 ekran kartıyla da satın alabiliyor. Önceki nesil 3200 DDR4 belleğe göre 1,5 kat daha fazla bant genişliğine sahip yeni 4800 MHz DDR5 bellek daha hızlı performans vadediyor. 16:10 en boy oranlı ve 3K çözünürlüklü Inspiron modelde geçici gürültü azaltma özelliğine sahip yerleşik FHD web kamera da bulunuyor. Bilgisayarda ayrıca Dolby Vision ve Dolby Atmos gibi özellikler de mevcut. Dolby Vision derin siyahlar ve HDR içeriklerin üstün dinamik aralığından tam olarak yararlanılmasına imkan tanıyor. Dolby Atmos, kaydedilen seslerin tam olarak stüdyodaki bir şarkıcının istediği kalitede deneyimlenmesini sağlıyor. Inspiron 14 Plus ise Inspiron Plus özelliklerinen daha kompakt gövdede sunuyor. Yeni Inspiron modelleri Windows 11 yüklü geliyor. Bilgisayarlar 12. nesil Intel Core işlemciler haricinde AMD Ryzen 5000 serisi işlemcileriyle de satın alınabiliyor. Inspiron ailesinin ayrıca Platin Gümüş, Çakıltaşı Yeşili veya Toz Pembe renk seçenekleri bulunuyor. Inspiron 14 2’si bir arada modeli yüzde 14 daha geniş bir dokunmatik yüzeye de sahip. Ayrıca opsiyonel aktif kalem, eşleştirme gerektirmeden el yazısıyla yazma deneyimi sunuyor. Dell’in yeni dizüstü bilgisayarları yurt dışında satışa sunulmuş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dell konu hakkında açıklamada bulundu

Dell Technologies Inspiron ve Vostro, Müşteri Ürün Grubu Başkan Yardımcısı Kevin Terwilliger konuyla ilgili olarak ”İnsanların, özellikle gençlerin arkadaşlarıyla, aileleriyle ve dünyanın geri kalanıyla yaratıcı ve kolay bir şekilde tek bir düğmeye tıklayıp sosyal kişiliklerini sergileyerek bağlantı kurmak istedikleri bir dünyada yaşıyoruz. En yeni Inspiron portföyümüze ilham veren şey de bu oldu. Bireysel ifadenin özgürce akmasını sağlayarak ürünlerimizde üretkenliği ve kaliteyi ön planda tuttuk” dedi.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın