reklamı kapat

POPÜLER

diablo 4

Diablo 4’ün yeni güncellemesiyle gelen yenilikler açıklandı

Diablo 4 için yeni güncellemeyle ilgili detaylar ortaya çıktı. 17 Ekim‘de yayınlanacak güncellemede ayrıca ekim ayının sonunda gelecek 1.2.1 yaması gibi planlanan daha pek çok içerik yer alıyor.

Diablo 4 Topluluk Müdür Yardımcısı Adam Fletcher güncellemeyle ilgili açıklamada bulundu. Fletcher, ”Kan Sezonu’nda Element Dirençleri, karakterinin hayatta kalma yeteneğinin çok daha önemli bir parçası hâline gelecek. Öğe seçimi, Yetenek Ağacı, İksirler ve Mükemmeliyet Panosu gibi yöntemlerden yararlanarak belirli bir elemente karşı Direncin ne kadar yüksek olursa toplam etkili Canının her bir yüzdesi o kadar değerli olur. Örneğin yüzde 60-65 Ateş Direnci elde etmek, yüzde 20-25 elde etmekten çok daha değerlidir.”

“Topluluğumuzdan Eşsiz öğelerin olması gerektiği kadar heyecan verici ve etkili olmadığı yönünde oldukça fazla geri bildirim aldık. Kan Sezonu’nda Eşsiz öğelerimiz üzerinde büyük bir tasarım çalışması yaptık ve oyundaki neredeyse her birini güncelledik. Eşsiz Öğeler daha da güçlenmeleri için tamamen yeni istatistiklere sahip olacak, mevcut özelliklerin kapsamı artırılacak ve yuvalara daha önce bulunmayan özellikler (Kritik Vuruşlar gibi) eklenecek.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Diablo 4 hasar hesaplamada da yenilikler sunuyor

“Oyuncuların birincil hasar kaynaklarına yatırım yapmalarını ödüllendirmek ve bunu yaparken rekabetçi kalmaya devam edebilmelerini sağlamak için Hasar hesaplama şekli değiştiriliyor. Farklı hasar kümeleri bulunmaya devam edecek ama bu yöntemlerin sağladığı bonus hasarın temel miktarı çarpımsal olacak. Bu kategorilere verilen bonus hasarın geri kalanı toplamsal bir şekilde birleştirilecek ve Aşırı Güç dizilimleri eskisinden çok daha rekabetçi olacak. Canavarlar ve düşmanlar, yeni oyuncu gücüne göre yeniden dengelendi.”

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın