reklamı kapat

POPÜLER

Tesla
Tesla 2018 video
Tesla 2018 video
Tesla 2018 video

Dikkat çeken “gizli” detaylarla Tesla’nın gövde gösterisi yaptığı video [İzle]

Elektrikli otomobil pazarının öncü ismi Tesla, gösterilmeye çalışılanın aksine batmıyor. Yatırımlarını artıran ve gördüğü hatalardan ders çıkartan firma, yayımladığı video ile tüm dünyaya gövde gösterisi yapıyor.

2017 içerisinde Model S ve Model X‘in satışlarını çok ciddi seviyeye yükselten Tesla, aynı zamanda Model 3‘ü ve elektrikli kamyon Semi‘yi de görücüye çıkarttı. Model 3’ün satışını yapan, Semi’yi ise test eden firma, hatırlarsınız bir de detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz Roadster‘ı tanıttı. Bu elektrikli otomobil ile süper spor seviyesinde boy göstermeye hazırlanan firma, bir de Model Y üzerinde çalışıyor. Sadece gizemli bir görseli bulunan elektrikli crossover, 2020’de seri üretime giriyor. Aynı zamanda Tesla dünyanın en büyük güneş enerjisi sistemleri üreticilerinden birisi konumunda. Dünyanın farklı yerlerine devasa piller kuran ve paneller satan şirket, işte aşağıda izleyeceğiniz yeni videosuyla bunları gözler önüne seriyor. “Tesla 2018” isimli video, şirkete yönelik tüm iddialı unutturacak gibi görünüyor. Video genel olarak yapılan ve yapılacakların bir özetini oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla’nın son harikası Roadster

Üstü açılabilen süper spor elektrikli otomobil, 0’dan 100 km/s hıza sadece ama sadece 1,9 saniyede çıkabiliyor. Üç motor üzerine kurulan ve dört çeker olan araç, maksimum 400 km/s hız yapabiliyor ve tam 1.000 km menzil sunuyor200 kWh bataryaya sahip olduğu belirtilen süper spor elektrikli otomobil, sunduğu 10.000 Nm tork değeriyle ise insan vücuduna zarar verebilecek düzeyde ivmelenme getiriyor. 2020 yılından sonra 250 bin dolara satılacak aracın, yeni videoda kokpiti çalışır şekilde bizleri karşılıyor. Ayrıca Model Y‘nin kısmen olsa videoda yer aldığı belirtiliyor.

Video

İLGİLİ HABERLER