reklamı kapat

POPÜLER

Diş fırçalama süresini 10 saniyeye düşüren dünyanın “en pratik diş fırçası” [Video]

Diş fırçalamak ağız sağlığının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Fakat kimi zaman dişlerimizi fırçalamak gözümüzde fazlasıyla büyüyor ve “bu sefer yapmasam bir şey olmaz” diyerek ihmal edebiliyoruz. Amabrush ise üşengeçlerin bahane üretme lüksünü elinden alacak cinsten bir ürün.

Advertisement

Kickstarter kampanyası başlatılan Amabrush diş fırçalamaya bambaşka bir açıdan bakıyor. Bu klasik ürünün yeniden tasarlanması sayesinde diş fırçalamaya ayırılan süre 10 saniyeye düşüyor. Üstelik bunun için kendinizi yormanıza gerek kalmıyor. Ürünün tasarımına baktığımızda bir ağızlık ve gövde görüyoruz. Kişiye özel olan ağızlık kısmını dişlerimize yerleştiriyoruz. Sonra cihazı çalıştırıyoruz. Bunun ardından bizim hiçbir şey yapmamıza gerek kalmadan dişlerimiz 10 saniye gibi bir sürede derinlemesine temizleniyor. Titreşim yoluyla çalışan cihaz özel bir diş macunu kullanıyor. Titreşim başladığı anda aktif hale gelen özel yapıya sahip bu macun dişlerin her noktasına nüfuz ediyor. Böylece tüm dişlerinizi tertemiz hale getirmek için on saniye yeterli oluyor. Üstelik Amabrush’tan sadece bir tane almak yeterli oluyor. Cihazın ağızlık kısmı değiştirildiği için bu ürün birden fazla kişi tarafından kullanılabiliyor. Böylece bu pratiktikten tüm aile fertleri yararlanabiliyor.

Hazırlanan tanıtımlarda bu yeni diş fırçalama sisteminin diş sağlığına kesinlikle zararlı olmadığı dile getiriliyor. Fakat net bir şey söyleyebilmek için Amabrush’ın farklı uzmanlar tarafından değerlendirilmesi gerekiyor.

Amabrush’ın en basit paketine sahip olabilmek için Kickstarter kampanyasına 69 dolar bağışta bulunmak gerekiyor. Aile boyu bir paket almak isterseniz 445 doları gözden çıkartmanız gerekiyor.