reklamı kapat

POPÜLER

DJI Osmo Pocket

DJI’dan teknoloji dünyasına yepyeni bir armağan: DJI Osmo Pocket

DJI, yenilikçi ürünleriyle kullanıcıların ilgisini çekmeyi amaçlıyor. Drone’larıyla tüm teknoloji tutkunlarının ilgisini çeken DJI’ın yeni bir ürünü satışa sunmaya hazırladığı ortaya çıktı.

DJI Osmo Pocket adı verilen cihaz boyutu ve özellikleriyle dikkat çekiyor. DJI tarafından henüz lanse edilmeyen cihazda 1,2 inç sensör boyutunda 12 megapiksellik bir kamera bulunuyor. Saniyede 60 kare 4K video kaydedebilen DJI Osmo Pocket’ın arkasında kontroller için dokunmatik bir ekran da yer alıyor. DJI Mımo olarak adlandırılan uygulama yoluyla da kontrol edilebilen cihaz akıllı telefonlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Panorama, Time Lapse ve Active Track gibi özelliklerin de unutulmadığını belirtmekte yarar var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Osmo Pocket ne zaman tanıtılacak?

DJI Osmo Pocket’ın 399 dolardan piyasaya sunulacağı konuşuluyor. Kamera sabitleme sistemi hakkındaki detaylı bilgilere bugün New York’ta gerçekleşecek etkinlikte ulaşacağımızı söyleyelim.

DJI kısa bir süre önce Mavic 2 Enterprise’ı tanıtmıştı. Mavic 2 Zoom modelinin modüler bir versiyonu olan DJI Mavic 2 Enterprise, arama ve kurtarma gibi görevler için kullanılacağı belirtiliyor. DJI Mavic 2 Enterprise üç farklı aksesuarla birlikte geliyor. Drone’da 2.400 lümenli spot ışığı, 100 desibel hoparlör ve yanıp sönen bir flaş bulunuyor. Drone’un satış fiyatı ise henüz bilinmiyor.

Güncelleme: Model resmen tanıtıldı.

İlginizi çekebilir

Hasselblad kameralı Mavic 2 Pro