reklamı kapat

POPÜLER

Dodge Challenger SRT Demon tatlı homurtusuyla ilk kez karşımızda [Video]

Challenger SRT Demon‘ın tanıtımı için gün sayan Dodge, modelle ilgili yayınladığı kısa video serisine bir yenisini daha ekledi.

Demon markasını geri getirme süreci boyunca modelle ilgili yeni videolar yayınlamaya devam eden Dodge, model için paylaştığı yeni kısa videoda resmi olarak ilk kez Challenger SRT Demon‘ın görüntüsü ve “konuşmasını” gözler önüne seriyor. Hafta başında Hızlı ve Öfkeli‘nin 8. bölümünün çekim sürecinin tamamlanmasının ardından, ekibe teşekkür etmek için kamera karşısına geçen Vin Diesel’in arkasında göründüğü iddia edilen Demon ile ilgili birkaç yeni bilgiye daha yayınlanan yeni video ulaşıyoruz.


Videoda Challenger SRT Demon’ın arka tasarımı birlikte burnout yaptığı görüntüleri yer alıyor. Tahmin ettiğiniz gibi bu burnout gösterisinin de özel bir nedeni var. Challenger SRT Demon’da Nitto NT05R (315/40 R18) lastiklere yer verdiğini vurgulayan Dodge, böyleliklere bizlere fabrika çıkış drag lastiğine sahip ilk modelini de tanıtmış oluyor. Modele özgü şeytan logosuna özel lastiklerde de yer veren Dodge, 707 beygirlik Challenger SRT Hellcat’in normal versiyonun üzerinde bir “şeytanla” karşımıza çıkacak. Şimdi kulaklık/hoparlörlerimizin sesini biraz daha yükseltip Dodge’un şeytanına kulak verme zamanı. Bu arada, ahenk biraz fazla güzel değil mi?

VİDEO