reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Dodge, Demon için paylaştığı yeni videoyla dış tasarımda soru işaretlerine yer bırakmıyor [Video]

Dodge, merakla beklenen Challenger Demon projesiyle ilgili yayınladığı yeni video ile birlikte dış tasarım bazında kafalardaki soruların neredeyse tamamına cevap veriyor.

Advertisement

Dodge’un Challenger SRT Demon projesinde her geçen gün sona yaklaşıyoruz. Markanın resmi sitesi üzerinden modelin tanıtımı için geri sayım devam ederken Dodge, Demon ile ilgili yeni videolar yayınlamaya devam ediyor. Sizlerle son olarak Challenger SRT Demon’da yer verilen Nitto NT05R (315/40 R18) özel drag lastiklerinin ve arka tasarımının yer aldığı videoyu paylaşmıştık. Bu videoda Challenger SRT Demon’ı ilk kez bu kadar net gösteren Dodge, yayınladığı yeni video ile bu sefer ön tasarımı ilk kez bu kadar net olarak meraklılarıyla paylaşıyor.

Dodge’un yayınladığı yeni videoyla, Challenger SRT Demon’un kaputunda yer verilen büyük hava girişiyle birlikte kaputun altında yatan canavarın merkezine yolculuk yapma fırsatına erişiyoruz. Kaputtaki büyük hava kanalıyla birlikte bizlere önceki videoda olduğu gibi yine motorun tatlı homurtusu eşlik ediyor. Yayınlanan video ile ilgili belirtmemiz gereken son şeyse geçtiğimiz haftalarda Hızlı ve Öfkeli‘nin 8. bölümünde ekine teşekkür etmek için kamera karşısında Vin Diesel’in Challenger Demon’u sızdırdığı iddiaları üzerine olacak. Diesel’in yayınladığı videoda arkada görülen Challenger Demon ile resmi videoda karşımıza çıkan modelin kaput üzerindeki eklenti benzerliği gözümüzden kaçmadığı görülürken iddialarında doğruluk payının ciddi oranda yükseldiğini görüyoruz. 2018 model yılıyla kullanıcılara sunulacak olan model için önümüzde halen iki aylık bir süreç bulunuyor. İlgili videoya haberin görselinden ulaşabilirsiniz.