reklamı kapat

POPÜLER

Dokunma hassasiyetine sahip kapaklı iPhone kılıfı [Video]

Ekran kapağı bulunan kılıfların, telefonları sadece arka yüzü kapatan kılıflardan daha iyi koruduğu bir gerçek. Ancak iş gelen aramaları cevaplamaya geldiğinde özellikle tek elle bu işlemi gerçekleştirebilmek özel yetenekler gerektiriyor. Moshi tarafından iPhone için üretilen kapaklı kılıf SenseCover ise bu soruna teknolojik bir çözüm getiriyor.

Kılıfın ekranı koruyan kapak kısmında yer alan dokunma hassasiyetine sahip şerit, arama geldiğinde kapağı açmaya gerek kalmadan, kullanıcının aynı yanıtlama hareketini bu şerit üzerinde gerçekleştirmesi ile aramanın cevaplanmasını sağlıyor. Dokunmaya duyarlı şeride sahip kılıf üzerinde, gelen aramaların görülebilmesi için de Samsung’un S View kılıfına benzer bir açıklık bulunuyor. Telefonu çepeçevre saran kılıf, hem tam bir koruma sunuyor hem de ses tuşlarından manyetik açılıp kapanabilen kapağına kadar kullanıcının beklediği fonksiyonları sağlıyor.

Malzeme olarak polikarbonat plastik ve suni deri kullanan kılıfın, şu an için çelik siyahı ve fırçalı titanyum olmak üzere iki renk seçeneği bulunuyor. SenseCover’ın yurt dışı satış fiyatı ise 45 dolar.

sensecover-2

VİDEO

YORUMLAR