reklamı kapat

POPÜLER

AirLock isimli bu ürün ile bisiklet pompası ile bisiklet kilidi bir araya geliyor

Dünyada bisiklet pompası ile bisiklet kilidini bir araya getiren ilk ürün: AirLock [Video]

Bisiklet sahiplerinin oldukça seveceğini düşündüğümüz bir ürün Kickstarter’da destek aramaya başladı. AirLock isimli bu ürün ile bisiklet pompası ile bisiklet kilidi bir araya geliyor.

Birçok bisiklet sürücüsü yanında mutlaka bir bisiklet pompası ile bisiklet kilidi taşıyor. Genel olarak bu iki yardımcıyı da taşımak çok zor değil. Ancak yükünü iyice azaltmak isteyenler için karşımıza Kickstarter’da destek arayan AirLock çıkıyor. 20 bin dolarlık hedefinin henüz 2 bin dolarlık kısmını toplayan ürün, iki ihtiyacı bir araya getirerek fark yaratıyor. Oldukça kompakt yapıda hazırlanan AirLock, bisikletinizi hem çalınmalara karşı kilitlemenize hem de lastiklerini şişirmenize imkan tanıyor. Akılcı bir tasarıma sahip olan ürün, 76 cm uzunluğunda. 27 inç bir lastiği 100 psi (7,6 bar) seviyesine 200 pompalama ile çıkarabildiği aktarılan AirLock, sadece 544 gram ağırlığında. Çeyrek inç kalınlığında çelik kablo ile desteklenen bu yardımcı aparat, hırsızları kesme konusunda oldukça uğraştıracak gibi görünüyor. Biliyorsunuz bu tarz ürünler yüzde 100 güvenlik getirmiyor. Ancak aparat kısa vadeli işler için bisikletin yanından ayrılma durumları için çok güzel görünüyor.

AirLock isimli bu ürün ile bisiklet pompası ile bisiklet kilidi bir araya geliyor
AirLock isimli bu ürün ile bisiklet pompası ile bisiklet kilidi bir araya geliyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bisiklet pompası ile bisiklet kilidi AirLock ucuz değil

Kickstarter üstünden 50 dolarlık bağış ile satışa açılan ürün, raflardaki yerini ise 68 dolardan alacak deniyor. Sadece kur çarpımı 400 TL‘ye yaklaşan aparat için hazırlanan tanıtım videosunu yukarıda izleyebilirsiniz. Proje sayfası ise burada yer alıyor.