reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet
elektrikli bisiklet
elektrikli bisiklet

Basit yapısıyla dikkat çeken elektrikli bisiklet: The Roselandia

Popüler kitlesel fonlama platformu Kickstarter üzerinde yeni bir elektrikli bisiklet modeli destek aramaya başladı. İşte karşınızda The Roselandia.

Elektrikli bisiklet pazarı artışını sürdürüyor. Bu pazarın en yeni üyesi olmak adına Kickstarter’da destek arayan The Roselandia, burada tam 175 bin dolar toplamayı hedefliyor. Şimdilik 3 bin dolar toplayan ve bu rakama ulaşması oldukça zor görünen ürün, basit yapısıyla öne çıkıyor. Gövdesi basit olmasına rağmen yapılacak en az 2.400 dolar bağış ile elde edilebilen yani gerçekten pahalı olan bisiklet, kompakt yapıda. Bu sayede otomobillerin arka koltukları katlanarak taşınabileceği aktarılan bisiklet, merkeze yerleştirilmiş Bafang M400 motor üstüne kuruluyor. Pedalların bağlı olduğu bu motor, arkadaki pil paketinden aldığı güçle kişilere 96 km’ye kadar pedal desteği sağlayabiliyor. Ufak lastikleri ve eğimli gövdesiyle konforlu bir sürüş sunduğu aktarılan elektrikli bisiklet, gidonunda yine Bafang imzalı bir ekran taşıyor. Bu ekrandan hız ve menzil konusunda anlık olarak bilgi alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Roselandia elektrikli bisiklet hiçbir kalemde fark yaratamıyor

Ancak yine de dikkat çekmeyi başaran ürün, ön ve arkada disk frenler kullanıyor. Tahmin edebileceğiniz üzere sadece şehir içinde kullanıma yönelik olan The Roselandia, toplam 22,2 kg ağırlığında. Alüminyum bir gövde üstüne kurulan bisikletin bağış sayfasına ve tanıtım videosuna burada ulaşabilirsiniz.