reklamı kapat

POPÜLER

Tesla oyun

Dünyanın “en büyük” oyun konsolları için duyurulan yeni oyun ve içerikler [Video]

Elektrikli otomobil pazarına çağ atlatan Tesla, otomobillerinin yerleşik eğlence sistemini güncellemeye devam ediyor.Bu doğrultuda ilginç içerikler yolda.

Tesla Model S, Model 3 ve Model X bünyesinde biliyorsunuz devasa ekranlar ve çok güçlü bilgisayar sistemleri yer alıyor. Bu konuda rakiplerinin çok ama çok önünde yer alan araçlar, yerleşik eğlence sistemiyle bilgisayar / iPad benzeri bir deneyim sunuyor. Sunulan güç sayesinde inanılmaz hızlı çalışan bu altyapı, kişilerin araçları içerisinde oyun oynamasına dahi izin veriyor. İşte bu sadece park halinde çalışan oyunlar arasına yenileri ekleniyor. Elon Musk’ın bizzat katıldığı E3 2019 kapsamından gelen bilgilere göre araçlar için çok yakında Bethesda Fallout Shelter oyunu sunuluyor. Buna ek olarak Tesla araçlarda Cuphead ve Beach Buggy Racing 2 oyunlarının da oynanabileceği gösteriliyor. Bu oyunlar dokunmatik ekran yanında aracın direksiyonu ya da kablosuz olarak bağlanan Xbox kontrolcüsü ile yönetilebiliyor. Bu oyunların gösterimini yukarıdaki videonun 11. dakikasından sonra yapan Musk, önemli bir müjde daha veriyor. Buna göre araçlar için YouTube uygulaması da yolda bulunuyor.

Tesla oyun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elon Musk, Tesla araçlar ile standartları yıkıyor

Yukarıda da dediğimiz gibi teknolojik olarak rakiplerinin 2 yıl önünde olan teknoloji harikası Model ailesi, bu açıdan yeni neslin dikkatini fazlasıyla çekiyor. Geleneksel yapıyı tamamen geride bırakan firma, maddi olarak sorunlar yaşamasına rağmen otomobil sektörünün geleceğini şimdiden yaşatmayı başarıyor.