reklamı kapat

POPÜLER

Dünyanın en minimalist ve pratik telefon kılıfı

09 Ağustos 2017

Söz konusu dışarı çıkmak olduğunda yanımıza alacak bir sürü gerekli eşya bulunuyor. Bunların başında ise telefon, cüzdan ve anahtar gibi vazgeçilmezler öne çıkıyor. Fakat akıllı telefonların ve cüzdanların giderek büyümesiyle her şeyi cebimize sıkıştırmak imkansız bir hal alıyor. Biz de ister istemez çeşitli çantalara yönelmek zorunda kalıyoruz. Mujjo markası tarafından satışa sunulan ürünler telefon kılıfı ve cüzdanı bir araya getiriyor. Ortaya çıkan şık alternatifler kullananların hayatını kolaylaştırıyor.

Her daim yanımızda taşıdığımız akıllı telefonlar giderek daha dayanıklı bir hal alsa da, telefon kılıfları hala vazgeçilmezlerimiz arasında yer alıyor. Kimimiz şirin kılıflar tercih ediyoruz, kimimiz ise koruyucu bir şeyler arıyoruz. Mujjo ise şıklığı ve korumayı bir araya getiriyor. Her telefon modeli için ayrı boyutta tasarlanan kılıflarda deri kullanılıyor. Tamamen el yapımı olan bu ürünler sadece telefonu korumakla kalmıyor. Her yere cüzdan taşıma problemine de çözüm sunuyor.

Mujjo kılıfların önünde üç kredi kartını tutacak bir bölme yer alıyor. Arzu eden kullanıcılar bu bölmeyi para saklamak için de kullanabiliyor. Böylece çanta taşımak istemediğiniz bir günde sadece Mujjo telefon kılıfını yanınıza almanız yeterli oluyor.

Bu el yapımı telefon kılıfları iPhone ve Samsung’un son modellerine özel farklı alternatifler sunuyor. Fiyatlar ise 32 sterlinden başlıyor. Mujjo telefon kılıflarını satın almak için firmanın sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.