reklamı kapat

POPÜLER

telefon kılıfı

Akıllı telefonunuzu her şeyden koruyan kılıf: PhoneGlass [Video]

Akıllı telefonunuzu hem koruyan hem de ekranınızı başkalarının görmesini engelleyen bir telefon kılıfı sahibi olmak ister miydiniz?

Bir uzvumuz haline gelen akıllı telefonlar sürekli yanımızda. Hal böyle olunca cihazlar darbe aldığında ya da yere düşürüldüğünde çiziklerle karşılaşma oranları da artıyor. Telefonlarda kaçınılmaz olarak kılıf kullanmak gerekiyor zira kaygan yapısı elden kayıp kırılmasına bile neden olabilir. Bununla beraber çoğu kişi akıllı telefonlarıyla birlikte en az iki aksesuardan birini satın alıyor. Bunların başında koruyucu bir kılıf ve ekran koruyucu geliyor. Ancak şimdi karşınızda bunu tek üründe birleştiren bir tasarım bulunuyor. PhoneGlass akıllı telefonunuz için hem bir ekran koruyucu hem de darbelere karşı koruyan bir telefon kılıfı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu telefon kılıfı hem ön hem de arka kısımları koruyan ilginç bir tasarıma sahip

PhoneGlass, akıllı telefonunuz  için sadece fiziksel olarak çizilmelere ve çatlaklara karşı koruma sağlamıyor. Ekranınız için ek bir koruma da sağlıyor. Bu koruma, elinize aldığınız telefon ile kalabalık bir yerde mesaj atmaya çalıştığınızda ya da yanınızdaki kişinin mesajlarınızı görmesini engellemek istiyorsanız harika bir yol sunuyor.

Telefonun hem ön hem de arkasına uyumlu olarak tasarlanan PhoneGlass, telefonunuzu geleneksel bir tampon kılıfı olarak koruyor, aynı zamanda bir gizlilik korumasına sahip bir ekran koruyucu görevi görüyor. Özel polarize bir cam kullanılarak tasarlanan ve geliştirilen PhoneGlass, etrafınızdaki kişilerin, ne yaptığınızı görmek için telefonunuzun ekranında gizlice dolaşmasını önlüyor. Böylelikle telefonunuz ile yaptıklarınızın kontrolü de sizde oluyor.

telefon kılıfı
telefon kılıfı
telefon kılıfı
telefon kılıfı

Küçük bir  görüş açısına sahip PhoneGlass tıpkı bankamatiklerde kullanılan ekran sistemi gibi belirli açılardan ekranınıza bakanların ekranı karanlık görmesini sağlayan bir sisteme dayanıyor. Polarize cam, görüş açısının dışından bakıldığında anında kararıyor, aynı zamanda telefonunuzun dokunmatik ekranını normalde kullanıldığınız gibi kullanmanıza da imkan sağlıyor.

Polarize cam mavi ışığı bile engelliyor ve nesnelerin daha net görünmesini sağlarken ekranın gözleriniz üzerindeki zararlı etkilerinin de azalmasına neden oluyor. Bunun yanında en dikkate değer özellikleri arasında tamamen geri dönüşümlü olmasını sayabiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Birçok telefon ile uyumlu olan PhoneGlass destekleri bekliyor

PhoneGlass eğer isterseniz metal bir aparat ile gelerek hem arkası için hem de ön kısım için ekstra koruma sağlıyor. İki farklı yüzeyden oluşan kılıf, telefonunuzun etrafında manyetik olarak geçerek, hem koruyucu kasanın hem de polarize bir ekran koruyucunun güçlerini birleştiriyor. PhoneGlass, iPhone ve Galaxy serisi pek çok akıllı telefon ile uyumlu. Eğer destek olmak isterseniz buraya tıklayarak fonlama sitesinden bağışta bulunabilirsiniz.