reklamı kapat

POPÜLER

+wallet

iPhone 5 ve 5S’e özel modüler kılıf sistemi: Logitech case+

Google‘ın Ara projesi ve ilerleyen dönemde karşımıza çıkması muhtemel benzer projelere bakılırsa önümüzdeki yıllarda tek bir bloktan oluşan telefonlar yerine modüler akıllı telefonlar kullanacağız. Logitech‘in case+ adını taşıyan yeni teknolojisi de bu modülerliği farklı bir şekilde yorumlayıp kılıflara taşıyor. iPhone 5 ve iPhone 5S’le uyumlu case+, tek bir kılıfın değil aslında bir sistemin adı. Sistemin temelinde case+ adını taşıyan ana ünite yer alıyor. Normal bir kılıf olarak telefonu koruyan bu parçanın arkasında özel bir mıknatıslı yüzey bulunuyor ve çeşitli ek modülleri bu yüzeye tutturarak kılıfı farklı amaçlarla kullanabiliyorsunuz. Logitech’in case+’la uyumlu dört farklı modülü bulunuyor.

+tilt
+tilt

iPad’lere özel Smart Cover’ları andıran +tilt, katlanabilen bir yapıya sahip; bu sayede stant olarak kullanabiliyorsunuz. Telefonun ön yüzünü koruyan kılıf, aynı zamanda kulaklık tutucusu olarak da işlev görüyor. Manyetik yapısı sayesinde case+’a takılıyken telefonunuzu metal yüzeylere sabitleyebiliyorsunuz.

+energy
+energy
iPhone 5 ve 5S’inizin şarjının çok hızlı tükendiğinden yakınıyorsanız +energy adını taşıyan pil modülü tam ihtiyacınız olan modül. Kolay bir şekilde case+’a entegre edebileceğiniz üniteyle ihtiyacınız olan her an yedek 2.300 mAh kapasiteli piliniz kullanıma hazır.

+drive
+drive
Sürüş güvenliği açısından direksiyon başındayken telefonla doğrudan bir etkileşim kurmamak gerekiyor. Bunun için de otomobillere özel telefon tutucu sistemlere ihtiyaç var. case+ sistemi buna da bir çözüm getiriyor. +drive sayesinde telefonunuzu otomobilinizde ister konsola isterseniz ön cama sabitleyebiliyorsunuz. Mıknatıslı yapısı sayesinde kolay bir şekilde kullanılabilen +drive, evrensel adaptörü sayesinde ikinci bir akıllı telefonun daha sistemle birlikte kullanılmasına imkan veriyor.

+wallet
+wallet
Pek çok insan artık akıllı telefon kılıflarını cüzdan olarak kullanıyor. 1wallet adını taşıyan modül de tam olarak bu amaca hizmet ediyor. Kartlar ve kağıt paralara ev sahipliği yapan modül Magnashield teknolojisine sahip ve bu sayede kredi ve banka kartı gibi kartlarınızın manyetik etkiden korunmasını sağlıyor.

Bu ay içinde ABD’de satışa sunulacak case+ sistemi 199 dolar fiyat etiketine sahip.