reklamı kapat

POPÜLER

Edge of Tomorrow 2’nin ismi açıklandı

Geçtiğimiz yıllarda ülkemizde Yarının Sınırında ismiyle vizyona giren ve büyük beğeni toplayan Edge of Tomorrow‘un devam edeceği bir süredir biliniyordu. Sonunda ikinci filmin ismi resmiyete kavuştu.

Bildiğiniz gibi Edge of Tomorrow, 2014’ün en çok beğenilen ve konuşulan filmlerinden biri olmayı başarmıştı. Başrollerini Tom Cruise ve Emily Blunt’ın paylaştığı hikaye Hiroshi Sakurazaka’nın All You Need Is Kill eserine dayanıyor. Olaylar insanoğlunun uzaylılara karşı mücadele verdiği bir dünyada geçiyor. Cruise’un hayat verdiği Bill Cage saha görevine adım attıktan sonra bir zaman döngüsü içine girdiğini fark ediyor. Her ölüşünde kısa bir süre önceye geri dönüyor. Böylece nerelerde hata yaptıklarını bulup, farklı bir yol deneme fırsatı elde ediyorlar. Vizyonda büyük ilgi gören bu hikayenin devam edeceği uzun bir süredir belliydi. Sonunda projenin ismi de gün yüzüne çıktı.

Collider’ın haberine göre filmin yönetmenliğini üstlenen Doug Liman merakla beklenen devam filminin ismini Live Die Repeat and Repeat olarak açıkladı. Liman “Şahane bir hikayemiz var! Harika! İlk filmden daha güzel ki birinci filmi gerçekten sevmiştim. İsmi Live Die Repeat and Repeat olacak. Tom Cruise ve Emily Blunt da proje için oldukça heyecanlı. En büyük soru çekimleri ne zaman gerçekleştireceğimiz. Olup olmayacağı değil, sadece zamanı.” sözlerini sarf etti.

İlk filmden önce yaşananları konu edebileceği düşünülen Live Die Repeat and Repeat‘in ne zaman vizyona gireceği henüz belli değil.