reklamı kapat

POPÜLER

Edge of Tomorrow 2

Tom Cruise’lu Edge of Tomorrow 2’yi bekleyenlere müjde

Tom Cruise ve Emily Blunt gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Edge of Tomorrow 2 uzun zamandır bekleniyor. Sonunda bu projeyle ilgili içimizi rahatlatan bir gelişme yaşandı.

Geçtiğimiz yıllarda ülkemizde Yarının Sınırında ismiyle vizyona giren Edge of Tomorrow büyük beğeni toplamıştı. Bu hikaye aslında Hiroshi Sakurazaka’nın All You Need Is Kill eserine dayanıyor. Film temel olarak insanların uzaylılara karşı verdiği mücadeleyi konu ediyor. Ana kahramanımız Bill Cage aslında bir zaman döngüsü içine girdiklerini fark ediyor. Her ölüşünde yeniden hayata dönüyor. Bu döngü sayesinde nerelerde hata yaptıklarını bulup, farklı bir yol deneme fırsatı elde ediyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Doug Liman’ın üstlendiği filmin devamının geleceğine dair pek çok açıklama duyduk. Hatta yaklaşık bir sene önce filmin adını Live Die Repeat and Repeat olacağı açıklanmıştı. Fakat o zamandan bu yana projeye dair somut bir adım atılmıyordu. Daha sonra geliştirme aşamasının beklenenden uzun süreceği ortaya çıkmıştı. Bu süreçte Live Die Repeat and Repeat bir türlü netlik kazanamamıştı. Sonunda bu belirsizliğin sonuna geldik. Ülkemizde Yarının Sınırında 2 ismiyle karşımıza çıkmasını beklediğimiz filme Warner Bros stüdyolarından onay geldi. Böylece hikayenin devam edeceği netlik kazanmış oldu. Yani bekleyiş uzun sürsen deEdge of Tomorrow 2 filmine eninde sonunda kavuşacağız!

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı