reklamı kapat

POPÜLER

Tom Cruise’lu American Made ilk fragmanıyla karşımızda [Video]

Son zamanlarda yeni projeleriyle adından sık sık söz ettiren Tom Cruise şimdi de American Made filminin fragmanıyla izleyici karşısına çıkıyor.

Uyuşturucu kaçakçılığına odaklanan American Made filmi Tom Cruise ve Doug Liman’ın yeni ortak projesi olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Hatırlayacağınız üzere bu iki başarılı isim daha önce Edge of Tomorrow‘da birlikte çalışmıştı. Kısa bir süre önce ikilinin serinin devam filmi olan Live Die Repeat and Repeat ile yeniden bir araya geleceği açıklanmıştı.

Edge of Tomorrow yeni gelişmelerle dikkat çekerken, American Made’in ilk fragmanı seyircilerle paylaşıldı. 80li yıllarda geçen olaylar gerçek bir hikayeye dayanıyor. Hikayenin merkezinde başarılı bir pilot olan Barry Seal yer alıyor. CIA tarafından göreve çağrılan Barry kısa sürede DEA ve Pablo Escobar’ın uyuşturucu işlerine bulaşıyor. Tabii işlerin karışması pek de uzun sürmüyor.

Kirli işlere bulaşan pilot Barry Seal karakterine Tom Cruise hayat veriyor. Ona Domhnall Gleeson, Lola Kirke, Jesse Plemons, Jayma Mays, Sarah Wright Olsen ve Caleb Landry Jones gibi isimler eşlik ediyor.

Yönetmenliğini Doug Liman‘ın üstlendiği American Made yurt dışında 29 Eylül‘de vizyona girecek. Ülkemizdeki gösterim tarihi ise henüz belli değil. Filmin aksiyon dolu ilk fragmanını haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR