reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft Classic IntelliMouse

Efsane geri geldi; karşınızda yeni Microsoft Classic IntelliMouse [Video]

Yazılım devi Microsoft, donanım konusunda efsane ürünlere imza atmış bir firma. Uzun yıllardır gerçekten çok iyi bilgisayar bileşenleri hazırlayan, günümüzde ise Surface adı altında çok iyi bilgisayarlar çıkaran şirket, bugün beklenen efsane fare modeli Classic IntelliMouse Explorer‘u geri getirdi.

Advertisement

Satışa sunulduğunda bir “statü sembolü” haline gelen ve  üretimi durdurulduğunda birçok kişi tarafından stoğu yapılan IntelliMouse Explorer 3.0, modern haliyle bilgisayar dünyasına geri döndü. Bu sefer “Microsoft Classic IntelliMouse” olarak isimlendirilen fare, bugün resmi olarak tanıtıldı ve satışa çıktı. Geri dönüşü aslında çok uzun süre önce müjdelenen fare, orijinal tasarım çizgisi koruyor. Yani tasarımı gördüğünüz üzere orijinal versiyon ile hemen hemen aynı olan fare, yeni yerleştirilen sensörüyle 3200 DPI seviyesinde hassasiyet sunabiliyor. Kablosuz değil kablolu olan Microsoft Classic IntelliMouse, üzerinde bir kaydırma tekerleği ve iki adet programlanabilir tuş taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Microsoft Classic IntelliMouse
Microsoft Classic IntelliMouse
Microsoft Classic IntelliMouse

Orijinal versiyon

Microsoft Classic IntelliMouse çok konforlu görünüyor

Siyah ile gri renklerin harmanlanmasından oluşturulan fare, arka alt bölümünde beyaz bir LED aydınlatma sistemine de sahip. Sadece sağ el kullanımına özel olduğu görülen ürün, gerçekten iyi tasarlanmış bir donanımın kolay kolay ölmeyeceğini gözler önüne seriyor. Ürünün satış fiyatı ise bekleyenlerini üzmeyecek gibi görünüyor. Ürün şu an buradan 40 dolar fiyat etiketiyle satın alınabiliyor. Eskiyi yenileyen farenin Türkiye’de de satılması bekleniyor.