reklamı kapat

POPÜLER

Efsane komedilerden Will & Grace geri dönüyor [Video]

Başarılı komedi dizilerini düşününce akla ilk olarak How I Met Your Mother, The Big Bang Theory gibi yakın zamanda ekrana gelen yapımlar geliyor. Biraz daha geçmişe gittiğimizde ise Friends, Will & Grace ve Seinfeld‘in aradan geçen bunca zamana rağmen unutulmaz olduğunu görüyoruz. İşte bu listenin vazgeçilmezlerinden olan Will & Grace‘in yeni bölümlerle geri döneceği açıklandı.

Advertisement

1998 ile 2006 yılları arasında ekrana gelen Will & Grace hem izlenme oranlarıyla hem de kazandığı ödüllerle adından uzunca süre söz ettirmişti. 16 Emmy Ödüllü bu komedi dizisi şimdi on yeni bölümle izleyici karşısına çıkacak. Üstelik başrol oyuncuları Debra Messing, Eric McCormack, Sean Hayes ve Megan Mullally tam kadro olarak geri dönüyor. Mini dizi kıvamında olacak bu yeni bölümleri Will & Grace’in orijinal yaratıcı ekibi olan Max Mutchnick ve David Kohan kaleme alacak.

Heyecan uyandıran yeni bölümlerin ne zaman ekrana geleceği henüz belli değil. Will & Grace’in dönüşünü duyuran videoyu haberimizin başında bulabilirsiniz.