reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Game of Thrones Time Freak

Game of Thrones’un yıldızından romantik komedi filmi: Time Freak [Video]

Game of Thrones ile ün kazanan isimler arasında yer alan Sophie Turner yakında farklı bir yapımla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Time Freak zaman kavramı olmayan bir aşkı konu ediyor.

Advertisement

Game of Thrones sonrası romantik komedi

Andrew Bowler tarafından yazılan ve yönetilen Time Freak temelde bir romantik komedi. Başrollerde Ender’s Game ile tanınan Asa Butterfield ve Game of Thrones yıldızı Sophie Turner’ı görüyoruz. Turner’ın hayat verdiği Debbie karakteri Stillman’dan ayrılmaya karar veriyor ancak o bu gerçeği kabullenmekte zorlanıyor. İşleri düzeltme imkanı olduğunu anlayınca probleme bilimsel bir çözüm bulmaya karar veriyor. İcat ettiği zaman makinesiyle birlikte ilişkilerinin başladığı güne geri dönüyor. Her şeyi en baştan, olabilecek en doğru şekilde yaşamaya çalışıyor. Ufak bir hata yaptığını hissettiğinde zamanda biraz geriye giderek problemi ortadan kaldırıyor. Böylece Debbie’yi bir daha kaybetmemeyi garanti altına almaya çalışıyor. Fakat icadı olan zaman makinesinin bozulmasıyla işler karışacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kısacası Time Freak filminin bilim kurgu soslu bir romantik komedi olarak tanımlamak mümkün. Yan rollerde ise Skyler Gisondo, Will Peltz, Aubrey Reynolds, Aubrey Reynolds ve Mary Elizabeth Boylan gibi isimleri görüyoruz. Bu enteresan yapımın ne zaman vizyona gireceği ise belli değil.