reklamı kapat

POPÜLER

GTA Remastered Trilogy

Efsane yapımlar ile GTA Remastered Trilogy mobil için de geliyor

Grand Theft Auto yani GTA serisinin efsane oyunları “remaster” edilmiş halleriyle GTA Remastered Trilogy adı altında yakında karşımıza çıkıyor.

Sağlam oyun kaynaklarına göre GTA Remastered Trilogy (Tam olarak GTA3, Vice City ve San Andreas oyunları) bu sonbaharda PlayStation, Xbox, Switch, PC ve Stadia için geliyor. Ancak burada güzel bir haber daha var. Özel “remaster” paketi aynı zamanda mobilde de olacak.

Biliyorsunuz güncel akıllı telefonlar özel bu yeni sürümleri de oynatabilecek güçteler. Bu açıdan çok merak uyandıran Remastered Trilogy, yine kaynaklara göre Unreal Engine kullanılarak çok daha iyi hale getirilecek. Burada sunulacak grafik kalitesi gerçekten çok merak ediliyor.

GTA3, Vice City ve San Andreas, firmanın en önemli yapımları arasında yer alıyor. Yeni neslin bu yapımlara bu şekilde yeniden şans verecek olması güzel görünüyor. Aynı şekilde oyunları zamanında oynamış olanlar da Remastered Trilogy için heyecanlanıyor.

Bu arada şunu da belirtelim. GTA Remastered Trilogy paketinin mobil sürümleri bir ihtimalle 2022’ye kalabilir. Bu konunun yakında tam olarak netleşmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GTA Remastered Trilogy dikkat çekerken, GTA 6 çalışmaları da sürüyor

Henüz çok ama çok uzakta olan GTA 6, yine de aktif olarak geliştiriliyor. Yapımın diğer benzerlerinden farklı olarak zaman içinde genişleyebilir yapıda olacağı iddia ediliyor.

Buna göre oyun başta nispeten ufak bir harita ile çıkacak, daha sonra yeni haritalar eklenerek oyun dünyası büyütülecek. Bu sayede GTA 6, GTA 5’ten çok daha uzun süre hayatımızda kalacak.

Hepsine ek olarak yakında GTA 5’in yeni nesil konsol yaması da çıkacak. Evet, GTA 5 yeni nesil konsollara da taşınacak.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi